ריחו"ל

ניק ג'ונאס ופריאנקה צ'ופרה התחתנו

בני הזוג ניצלו את סוף השבוע כדי להינשא בטקס שנערך בהודו בנוכחות חברים ובני משפחה. מקורבים מספרים שהשניים, שהתארסו אחרי זוגיות של חודשיים בלבד, "נרגשים להתחיל את השנה החדשה כבעל ואישה"

מזל טוב! ניק ג'ונאס ופריאנקה צ'ופרה
מזל טוב! ניק ג'ונאס ופריאנקה צ'ופרה
 

 

זה הזמן לאחל מזל טוב וחיים מתוקים כבנופי לניק ג'ואנס (26) ופריאנקה צ'ופרה (36), שנישאו בטקס הודי מסורתי בנוכחות חברים ובני משפחה. בני הזוג, שהתארסו אחרי חודשיים של זוגיות בקיץ האחרון, בחרו לערוך את החתונה במקום בו השחקנית נולדה וגדלה.

 

האירוע הנוצץ התקיים בארמון בג'ודפור ומי שהלביש את צ'ופרה היה ראלף לורן, שדאג גם לחליפת החתן ולברכה בחשבון הטוויטר שלו. מי שערך את הטקס היה פול קווין ג'ונאס, אביו של החתן. מחר (א') יערכו השניים טקס נוסף ההינדואיזם.

 

מאזינים לעומר אדם?
מאזינים לעומר אדם?

 

"ניק ופריאנקה נרגשים מאוד להתחיל את השנה החדשה כבעל ואישה", סיפר מקורב פטפטן לאתר ET. "ניק הבין עד כמה חשוב לפריאנקה להישאר נאמנה למקום ממנו הגיעה ורצה שיום החתונה שלהם יעבור עליה בצורה הטובה ביותר". שמועות אודות האירוע הנוצץ החלו לצוץ כבר בסוף השבוע שעבר, אז נחת הזמר בדלהי ובילה את חג ההודיה עם ארוסתו ובני משפחתה. מאוחר יותר הצטרפו חברים ובני משפחה נוספים שהגיעו מארצות הברית, ביניהם ג'ו ג'ונאס וארוסתו, השחקנית סופי טרנר.

 

שמחה מושלמת
שמחה מושלמת

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018