ריחו"ל
בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי הגיעו להסדר
צמד השחקנים, שנפרדו בשנת 2016 והעניקו לעולם את אחד מקרבות הגירושים המכוערים ביותר, הגיעו להסכם משמורת על ילדיהם רגע לפני שנאלצו להיפגש בבית המשפט. ימות המשיח כבר כאן ולא ידענו?

מאוד בוגר מצידכם. בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: Imagebank - Gettyimages)
מאוד בוגר מצידכם. בראד פיט ואנג'לינה ג'וליצילום: Imagebank - Gettyimages

 

אתר TMZ דיווח הערב (ש') שאחרי מאבקים ארוכים ומתישים, בראד פיט (54) ואנג'לינה ג'ולי (43) הגיעו להסכם משמורת על ילדיהם מדוקס (17), פאקס

(15), זהרה (13), שילה (12) והתאומים ויויאן ונוקס (10).

 

פיט וג'ולי היו אמורים להתייצב בבית המשפט בעוד שלושה ימים לאחר שאנג'לינה ביקשה משמורת בלעדית על הילדים, אולם בראד דרש לקבל משמורת משותפת. עורכת הדין סמנת'ה בליי דג'ין, שמייצגת את ג'ולי, מסרה הודעה רשמית לאתר: "הצלחנו להשיג הסכם ששני הצדדים קיבלו לפני כשבועיים. פיט, ג'ולי ושופטת חתמו עליו והוא התקבל על סמך המלצות והערכות של מומחים".

 

בימים יפים יותר
בימים יפים יותר

 

פרטי ההסכם נותרו חסויים, אך בני הזוג לא ייפגשו בבית המשפט. סאגת הגירושים של השניים, שנפרדו בשנת 2016, רחוקה מלהסתיים כיוון שהם לא חתמו על הסכם ממון כשנישאו. כתוצאה מכך, נוצרו חילוקי דעות בנוגע לרכוש המשותף שצברו והם ביקשו מהשופטת לפתור את העניין ללא התערבות בית המשפט עד יוני 2019.

 

בני הזוג נפרשו אחרי 12 שנות זוגיות. השחקנית דרשה משמורת פיזית בלעדית על ילדיהם לאחר שלטענתה בראד התנהג באלימות כלפיהם. הפרידה לוותה בטינופים הדדיים בעיתונים, מסמכי בית משפט שהודלפו לאתרי הרכילות וטיולים עם אימא במדינות עולם שלישי. כעת נראה שבני הזוג לשעבר הצליחו להגיע לעמק השווה.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018