ריחו"ל
מפרקים את החבילה: קארדי בי ובעלה נפרדו
הזמרת העלתה פוסט מכובס מאוד לרשתות החברתיות ושיתפה את עשרות מיליוני עוקביה כי היא ובעלה, הראפר אופסט, החליטו לפרק את החבילה. "אנחנו אוהבים מאוד אחד את השנייה - זה פשוט לא עובד"

בימים טובים יותר. קארדי בי ואופסט  (צילום: Gettyimages)
בימים טובים יותר. קארדי בי ואופסט צילום: Gettyimages

 

אחרי שנה של נישואים הזמרת קארדי בי (26) ובעלה, הראפר אופסט (26) החליטו לפרק את החבילה ולהיפרד. הבשורה על הפרידה הגיעה מכיוונה של הזמרת, שאחרי שלל שמועות שהציפו את אתרי הרכילות מעבר לים החליטה להעלות פוסט לרשתות החברתיות ולעדכן את עשרות מילוני עוקביה.

 

"כולם הציקו לי ממש בימים האחרונים ואתם יודעים, אני בסך הכל ניסיתי לסדר את העניינים ביני לבין בעלי, האבא של הבת שלי. אנחנו חברים מאוד טובים ואנחנו שותפים עסקיים מעולים", אמרה הזמרת בסרטון הווידאו, והוסיפה: "אופסט תמיד יהיה המישהו הזה שאני ארוץ לדבר איתו, אנחנו אוהבים מאוד אחד את השנייה אבל זה פשוט לא עובד בינינו כבר תקופה ארוכה ואיש מאיתנו לא אשם בכך".  

 

 

"אני מניחה שגדלנו יחד מתוך אהבה, אבל אנחנו לא ביחד יותר. זה כנראה ייקח זמן להפוך את זה לרשמי ולהתגרש אבל אני תמיד אוהב אותו כי הוא האבא של בתי", סיכמה קארדי בי את דבריה. אכן בשורות מבאסות אבל אנחנו רוצים להאמין לך ולקוות שבאמת נפרדתם בטוב.

 

ועכשיו, סקירה קצרה של השתלשלות היחסים: קארדי בי ובעלה התחתנו בסתר בספטמבר 2017. אז נכון, שמועות סביב מיסוד הקשר הציפו את האתרים מעבר לים אבל השניים אישרו את הבשורה המשמחת רק שנה לאחר מכן. ביולי 2018 נולדה קולצ'ר, בתם המשותפת של השניים.


סך הכל הייתם חמודים יחד (צילום: Gettyimages)
סך הכל הייתם חמודים יחדצילום: Gettyimages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018