ריחו"ל

סיפור אהבה: החברות בין ליאונרדו דיקפריו וקייט ווינסלט

לפני 21 שנים יצא לאקרנים הסרט סוחט הדמעות "טיטאניק", ולדעתנו זו סיבה מצוינת לעשות סקירה בזמן של החברות הכי טובה, מפרגנת ונוגעת ללב שנרקמה מעבר לים. זאת אומרת, אם שוכחים לרגע את העובדה שווינסלט נתנה לדיקפריו לקפוא למוות בלב ים

לפני 21 שנים, ב-19 בדצמבר 1997, יצא לאקרנים הסרט "טיטאניק". אז נכון, לקח לנו זמן לסלוח לקייט ווינסלט (43), אתם יודעים, על זה שהיא שחררה את ליאונרדו דיקפריו (44) לקפוא בלב ים, אבל זה לא אומר שאנחנו לא חשים געגועים מדי פעם.

 

לכבוד שני העשורים שעברו מאז יצא הסרט סוחט הדמעות בתבל, החלטנו לחפור ביחסים של שני הכוכבים, שעם השנים הפכו להיות הבסטיז הכי בלתי מעורערים בהוליווד. דמיינו את סלין דיון ברקע, קחו חבילת טישיו ובואו נתחיל.

 

בסטיז! קייט ווינסלט וליאונרדו דיקפריו (צילום: Gettyimages)
בסטיז! קייט ווינסלט וליאונרדו דיקפריוצילום: Gettyimages

 

מערכת היחסים של ליאו וקייט (או בשבילכם, ג'ק דוסון ורוז דוויט) אמנם הסתיימה בצורה טראגית אבל המציאות הרבה יותר ורודה, ויבשה, תודה לאל. מעבר לכך שהשניים מנהלים קשר חברי צמוד, בכל פעם שהם נפגשים, בין אם זה על השטיח האדום או באירועים מתוקשרים, הניצוצות עפים באוויר.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

בשנת 1998, כמה חודשים לאחר שהסרט יצא לאקרנים והפך ללהיט של כל הזמנים, ווינסלט, שהפכה לכוכבת מהמובילות בהוליווד, הקפידה לספר בכל ריאיון כי "היא לא הייתה מסוגלת לעשות את זה בלי ליאו". אבל אל תדאגו, דיקפריו ממש לא נשאר "חייב". בריאיון שערך עם Entertainment Tonight סיפר: "קייט היא הבחורה הכי מדהימה שיש והכימיה בינינו באה לידי ביטוי על המסך. אנחנו באמת ממש אוהבים אחד את השנייה". מיותר לציין שאי אפשר להתעלם מסצנת האהבה הבלתי נשכחת של השניים, בכל זאת, אחת הסצנות המדוברות בסרט – וכמובן שדיקפריו התייחס גם אליה, "זה היה קצת מביך, צחקנו על זה הרבה".

 

"כשחושבים על זה, קייט ואני גדלנו והתפתחנו יחד בתעשייה", אמר דיקפריו בריאיון אחר עם אופרה ווינפרי, והוסיף: "היינו מנגנון תמיכה ודאגה אחד של השנייה, דאגנו והדרכנו זה את זו", כמה הם חמודים מאחד עד עשר? עשרים.

 

כאילו היא לא השאירה אותו לטבוע בלב ים (צילום: Gettyimages)
כאילו היא לא השאירה אותו לטבוע בלב יםצילום: Gettyimages

 

בשנת 2008 התאחדו ווינסלט ודיקפריו לטובת סרט נוסף, "חלון פנורמי", וכשווינסלט נשאלה האם זה לא מפריע לבעלה לשעבר, סם מנדס, שהיא שוב משחקת עם דיקפריו, היא מיהרה להבהיר כי ליאונרדו היה שם קודם ושסם יודע את זה.

 

מפרגנים אחד לשנייה בלי סוף (צילום: Gettyimages)
מפרגנים אחד לשנייה בלי סוףצילום: Gettyimages

 

בשנת 2011 התארחו ווינסלט ודיקפריו בתוכנית The Today Show והתבדחו על כמה שהיא ודיקפריו השתנו במהלך השנים. "טוב, אני חושבת שאני יכולה לדבר בשם שנינו - יש לנו הרבה יותר קמטים". ככה זה חברים אמיתיים, צוחקים אחד על הפגמים של השניה. ווינסלט ניצלה את הבמה כדי לומר עד כמה היא גאה בליאונרדו ובמי שהוא הפך להיות ודיקפריו מיהר להחזיר מחמאה ואמר לה ש"היא עדיין יפה, בדיוק כמו ביום שהם נפגשו". כבר עברתם לשלב הטישו? כי אנחנו כן.

 

ניצוצות באוויר על השטיח האדום (צילום: Gettyimages)
ניצוצות באוויר על השטיח האדוםצילום: Gettyimages

 

סליחה, בלי סודות בחברה (צילום: Gettyimages)
סליחה, בלי סודות בחברהצילום: Gettyimages

 

ואם תהיתם אם יש סיכוי לסרט נוסף משותף של השניים, אז אם תשאלו את צמד השחקנים – הם ממש לא שוללים את העניין, להפך. אבל עד שזה יקרה, נצטרך להסתפק בלצפות בשידורים החוזרים או לראות אותם מחובקים על השטיחים האדומים.

 

תעבירו לנו את הטישו בבקשה (צילום: Gettyimages)
תעבירו לנו את הטישו בבקשהצילום: Gettyimages

המבט אומר הכל (צילום: Gettyimages)
המבט אומר הכלצילום: Gettyimages

ושוב חזרנו לשלב הבכי (צילום: Gettyimages)
ושוב חזרנו לשלב הבכיצילום: Gettyimages

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018