בלי חולצה

במינוס 2 מעלות: קנדל ג'נר בביקיני, בשלג

האחות היחסית נורמלית לבית משפחת קרדשיאן-ג'נר בילתה את סוף השבוע האחרון בקולורדו המושלגת. השוס: הגברת, שלא נתנה לקור להכניע אותה, לא ויתרה על ההזדמנות והעלתה סשן תמונות בביקיני

גברת, את מטורפת. קנדל ג'נר (צילום: אינסטגרם)
גברת, את מטורפת. קנדל ג'נרצילום: אינסטגרם

 

בזמן שאנחנו העברנו את סוף השבוע האחרוןו צמודים למפזר חום מתחת למיליון שמיכות פליז,  יש מי שהחליטה לצאת להשתעשע בשלג - בביקיני. כמובן שכשמדובר בטירוף שכזה זה רק הגיוני שזה יגיע מבית קרדשיאן-ג'נר, בכל זאת, ממי עוד אפשר לצפות לזה?

 

האחות היחסית שפויה במשפחה, קנדל ג'נר (23), בילתה את השבת הקפואה בשלג. אז נכון, כנראה שהייתם מצפים ממנה להתעטף במלא שכבות, אבל היי, מתברר שג'נר חסינה לקור, או משהו כזה, אחרת איך תסבירו את העובדה שהיא יצאה לקיפאון חצי עירומה? לא קול בכלל.


שמישהו ייתן לה איזו כרבולית (צילום: אינסטגרם)
שמישהו ייתן לה איזו כרבוליתצילום: אינסטגרם

 

את סוף השבוע האחרון העבירה ג'נר, יחד עם אחיותיה הגדולות, קים וקורטני קרדשיאן, באספן ,קולורדו. העלמה המטורללת, שככל הנראה החליטה שמה שחסר לה באוסף תמונות האינסטגרם המוגזמות זה כמה תמונות בשלג - בביקיני, יצאה החוצה, כשהיא חובשת כובע מחמם לראשה (מזל באמת), הצטלמה ומיהרה לפרסם את התמונות ברשתות החברתיות. אגב, שימו לב לכיתוב המפתיע שהחליטה להוסיף: "fuck it’s cold". ברצינות? היינו בטוחים שדווקא די נעים.

 

ועכשיו לפינתנו החדשה, "קנדל לא לבד": לפני קצת פחות משנה הייתה זו הדוגמנית הישראלית נטלי דדון (35), שהחליטה לבדוק עד כמה היא חסינה לקור ודיגמנה למצלמה סשן פוזות פתייניות בבקיני בשלג. אז מה, קנדל, יש מצב שדדון היא ההשראה שלך?


קפאנו, ביי (צילום: אינסטגרם)
קפאנו, בייצילום: אינסטגרם

 

השראה? נטלי דדון (צילום: חי זרביב)
השראה? נטלי דדוןצילום: חי זרביב

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018