ריחו"ל

משאל עם: כריסי טייגן חושפת מחלת עור

הדוגמנית והמגישה שנוטה לחלוק עם עוקביה בטוויטר כל מחשבה, הגיג והליך רפואי שעברה, לקחה את הכנות צעד אחד קדימה והעלתה תמונה של מחלת עור ממנה היא סובלת. כיוון שמדובר באישה דמוקרטית לחלוטין, היה גם משאל בקרב הגולשים. כמה מתחשב מצידה!

אישה יפה. כריסי טייגן
אישה יפה. כריסי טייגן

 

הדוגמנית והמגישה כריסי טייגן (33) נחשבת לאחת הנשים הכנות ביותר בהוליווד, כזו שלא חוששת לדבר על נושאים פחות נעימים כמו סימני מתיחה, דיכאון אחרי לידה ושאיבות שומן מבית השחי. אמש (ב') העלתה טייגן סקר לחשבון הטוויטר שלה, וחשפה שהיא סובלת מסרפדת - תופעה עורית שמגיעה בצורת נגעים אדומים ומגרדים. לא נעים, ולא מה שימנע ממנה לשאול את הגולשים האם ירצו לראות את הנגעים שצצו על ישבנה.

יותר מ-300 אלף בני אדם הצביעו, אולם שליש סירבו לראות את ישבנה של הגברת. היא העלתה סקר נוסף, בו כתבה: "אוקיי, מספיק אנשים לא רוצים לראות את הישבן שלי, אז אחסוך מהם את התמונה הזו. האם תרצו לראות את הסרפדת על הירכיים שלי? זה דומה מאוד ויש גם סימני מתיחה מהנים!". נכון לכתיבת שורות אלה, 83% היו בעד התמונה וטייגן מילאה את רצונם:

 

יאמי
יאמי

 

מצד אחד, נחמד שיש כוכבת בסדר גודל כזה שמדברת גם על הדברים הפחות נעימים שבני אדם חווים ומוכיחה שהנה, גם בהוליווד מתרוצצות מחלות עור. מצד שני - גברת, אולי תשמרי משהו לעצמך? מקומו של הגיליון הרפואי שלך, מרתק ככל שיהיה, הוא לא בטוויטר. האם הצעד הבא הוא לייב מהסרת הציפורן החודרנית של טייגן? נמשיך לעקוב.

מינונים גברת, מינונים (gettyimages)
מינונים גברת, מינוניםgettyimages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018