ריחו"ל

תמונות אירוטיות והודעות זימה: כך התגלה הרומן של האיש העשיר בעולם

ג'ף בזוס, מייסד ומנכ"ל חברת אמאזון, ממשיך להסתבך בפרשיית אהבים שמתאימה יותר לעקרות הבית של אורנג' קאונטי ופחות לאיש העשיר בעולם. בתפריט: הודעות אירוטיות, תמונות של איברים אינטימיים והדלפות לתקשורת

ברצינות? דיק פיק? ג'ף בזוס (צילום: Gettyimages)
ברצינות? דיק פיק? ג'ף בזוסצילום: Gettyimages

 
ג'ף בזוס (55), מייסד ומנכ"ל חברת "אמאזון", הוכיח לעולם שיש דברים שאי אפשר לקנות בכסף. נניח קלאס, כבוד עצמי ומצפון נקי. בסוף השבוע שעבר סיפר בזוס בחשבון האינסטגרם שלו שהוא ומקנזי, אשתו מזה 25 שנים, מתגרשים. עד מהרה התברר שהסיבה לפרידה היא מגישת החדשות לשעבר לורן סאנצ'ז (48), עמה ניהל רומן לוהט. כמה לוהט? פרטים חדשים שופכים אור על הסיפור שכולל, ובכן, הודעות טקסט שנלקחו מרומנים רומנטיים ותמונות עירום שנשלחו כאילו אין הדלפות בעולם.

 

בין ההודעות שבזוס שלח לאהובתו: "אני אוהב אותך. אראה לך עד כמה עם הגוף שלי, השפתיים שלי והעיניים שלי". עוד לא הצטמררתם? קבלו את זה: "אני רוצה להריח אותך, לנשום אותך, לאחוז בך חזק ולנשק אותך. אני אוהב אותך. אני מאוהב בך. את יודעת מה אני רוצה? אני רוצה להשתכר איתך הערב. לא ליפול מהרגליים, להשתכר מעט. אני רוצה לדבר איתך, לתכנן איתך תוכניות, לשמוע אותך צוחקת". את ההודעות, אגב, שלח בזוס בין החודשים אפריל ליוני, כשהיה נשוי ואשתו לא חשדה בדבר.

 

האישה האחרת. לורן סאנצ'ז (צילום: Gettyimages)
האישה האחרת. לורן סאנצ'זצילום: Gettyimages

 

בנוסף להודעות, כלל בזוס תמונות של איבר המין שלו כי היי, אין דבר רומנטי יותר מגבר שמתכנן איתך עתיד ודיק פיק. סאנצ'ז, שהתרגשה מהעובדה שהיא מנהלת רומן עם הגבר העשיר בעולם, שלחה את ההודעות והתמונות המפלילות לחברתה, שהחליטה להעביר את המידע לנשיונל אינקוויירר. למרות הפטפטנות, סיפרו מקורבים לצהובון שמערכת היחסים בין השניים לא נפגעה והם מאוהבים מתמיד: "ג'ף לא מאשים את לורן במה שקרה".

לדברי אותם מקורבים, בזוס ידע שהרומן עומד להיחשף והזהיר את אשתו, "הוא סיפר לה על לורן והיא הייתה מוכנה למה שהגיע. הם מתרכזים בטובתם של ילדיהם המשותפים ועדיין גרים יחד. ג'ף בילה איתם במהלך כל השבוע". וול, שום דבר לא יכול להכין את הילדים לדיק פיק של אבא.

 

תעשקי אותו. מקנזי וג'ף בזוס (צילום: AP)
תעשקי אותו. מקנזי וג'ף בזוסצילום: AP

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018