הנהגת שנפגעה: "הנסיך פיליפ לא ביקש סליחה"
בעלה של המלכה אליזבת, הנסיך פיליפ בן ה-97, היה מעורב בתאונת דרכים ממנה יצא ללא פגע - בניגוד לנוסעת ברכב השני, שטוענת שזה "נס שהיא נשארה בחיים" והוסיפה כי הנסיך אפילו לא ביקש סליחה. אה כן, והיא ממש מצפה לזר פרחים מהמלכה

לפחות תתנצל, באמת. הנסיך פיליפ (צילום: Getty Images)
לפחות תתנצל, באמת. הנסיך פיליפצילום: Getty Images

 

בסוף השבוע האחרון עבר הנסיך פיליפ בן ה-97 תאונת דרכים, ממנה יצא באורח נס ללא כל פגע (ברצינות, אפילו לא שריטה). התאונה התרחשה

בשעות הצהריים המוקדמות של יום חמישי, סמוך לאחוזת סנדרינגהם שבבריטניה, כשהנסיך היה מאחורי ההגה. צוותי משטרה ועזרה ראשונה מיהרו להגיע למקום ולבדוק את הנסיך, שמלבד לתחושת הלם לא סבל מכלום.

 

כאמור, הנסיך פיליפ, שנהג בלדנרובר המפוארת שלו, התנגש במכונית משפחתית מדגם קיה. במכונית השניה היו נהגת, נוסעת ותינוק בן 9 חודשים, בעקבות התאונה לנהגת נגרמו חתכים והנוסעת נפגעה בזרוע. שתי הנפגעות הובהלו לבית החולים הקרוב על שמה של המלכה אליזבת.

 

הנוסעת, הגברת אמה פיירווטר בת ה-46, החליטה לשבור שתיקה ובריאיון לאתר Sunday Mirror סיפרה על כל מה שקרה שם, מנקודת מבטה. "הבחנו בלנדרובר של הנסיך במרחק של כ-150 מטרים מאיתנו. המהירות המותרת הייתה 60 קמ"ש, החברה שלי נהגה במהירות של לא יותר מ-50 קמ"ש, והיינו בטוחות שהלנדרובר תאט - אבל זה לא קרה".

 

לא למד לקח (Splashnews)
לא למד לקחSplashnews

 

"זה אמנם נמשך רק כמה שניות, אבל זה הרגיש כמו חצי חיים" אמרה הנוסעת, והוסיפה: "לא שמתי לב שמדובר בנסיך פיליפ. הדבר היחיד שחשבתי עליו היה התינוק שנמצא ברכב, לא עניין אותי שהפגיעה הייתה בצד שלי".

 

"זה נס שנשארתי בחיים", הוסיפה הגברת פיירווטר, "אני יודעת שהמלכה אליזבת היא אישה מאוד עסוקה וחשובה, אבל הייתי שמחה אם היא הייתה מצלצלת אליי, היא או בעלה הנסיך, אבל לא שמעתי מאף אחד מהם מילה או התנצלות".

 

מקום האירוע (צילום: רויטרס)
מקום האירועצילום: רויטרס

 

חכו, זה לא נגמר בזה. "אני מאוד אוהבת את משפחת המלוכה, אבל הם התעלמו ממני, דחו אותי והשאירו אותי לבד עם כל הכאבים. זה יהיה מדהים ושווה הכל אם הנסיך פיליפ יבקש ממני סליחה, אבל אין לי מושג אם הוא באמת מצטער. מה זה בשביל המלכה אליזבת והנסיך לשלוח לי זר פרחים עם כרטיס ברכה ולבקש סליחה".

 

יש מצב שתשלחו זר פרחים וזהו? (צילום: Gettyimages)
יש מצב שתשלחו זר פרחים וזהו?צילום: Gettyimages

 

רגע לפני שאתם אומרים שהגברת קצת מגזימה, בכל זאת, מצפה לפרחים מהמלכה, כנראה שיש לציפיותיה סיבה. תאונת הדרכים שעברה התרחשה ביום הולדתה וזה היה הקש ששבר הכל, זאת לאחר שרשרת אירועים מצערת שכללה גירושים ופיטורים מהעבודה . גברת, אם זה מנחם אותך, אחרי כל ירידה מגיעה עלייה, זה מה שתמיד אמרו לנו.

 

זה הזמן לציין, בקטנה כזה, בלי לרמוז כלום, שארבעים ושמונה שעות בלבד לאחר התאונה נעצר הנסיך פיליפ כשנתפס נוהג ללא חגורת בטיחות. הנסיך יצא עם אזהרה בלבד ואנחנו נותרנו עם פחד, חשש וחרדה. ברצינות.

 

המלצת המדור: נהג פרטי (צילום: Getty Images)
המלצת המדור: נהג פרטיצילום: Getty Images

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    ספיישל
    הדגמים המנצחים של 2018