רכילות+
אדל בספלוב: "אם אימא הייתה רוצה להשלים, היא לא הייתה פותחת פה וקוראת לי שקרנית"
פגשנו את האיט גירל וכוכבת האינסטגרם ההריונית, אדל בספלוב, מאחורי הקלעים של צילומי שער "פנאי פלוס" ודיברנו איתה על השנה העמוסה בחייה: החתונה, ההיריון, הסכסוך המשפחתי, "האח הגדול" ואביבית בר זוהר אחת. צפו

 

 

כשאדם עושה תוכניות, אלוהים צוחק

"תכננתי חתונה גדולה מאוד ב־30 במאי בטורקיה. היא הייתה אמורה להתקיים במלון מהמם במשך שלושה ימים, עומר אדם הוזמן להופיע וזו הייתה אמורה להיות חתונת החלומות שלי. כל חיי חלמתי על חתונה גדולה, הינומה ענקית ושמלת עוגה. רציתי להתחתן כמו נסיכה. ואז טסתי לאבא שלי במוסקבה. אחי התאום לומד שם ויש לי אח קטן בן שנה מאבא שלי שנורא רציתי לראות. יום לפני הטיסה הלכתי לים עם חמותי ושמנו לב שהחזה שלי נורא גדל. אני שטוחה, מידה A, ופתאום חזה ענק. אז קנינו בדיקת הריון ועשיתי ויצא שלילי.

 

כשהגעתי למוסקבה הרגשתי שמשהו בגוף שלי לא תקין. הייתי רעבה ברמות שאני לא מכירה. אוכל ברגיל זה לא משהו שהוא במיינד שלי כל הזמן, ופתאום אני כל היום מחפשת אוכל. הלכתי וקניתי עוד שתי בדיקות. את הראשונה עשיתי בבוקר והיא יצאה שלילית. בערב עשיתי עוד אחת והיא יצאה פלוס, אבל משהו בהיר כזה, לא ברור. אבא שלי, שכבר מת לנכדה ואין משהו שהוא יותר מחכה לו מזה בעולם, לקח אותי לבית חולים לעשות בדיקת דם, ושם תוך ארבעים דקות יצאה תוצאה חיובית והודיעו לי שאני בשבוע רביעי.

 

התקשרתי למאץ' (עבד, מסעדן ובן זוגה של בספלוב - מ.ז) והודעתי לו שהוא הולך להיות אבא, וכולנו היינו בהלם. המלון בטורקיה כבר שולם, ולא ידענו מה לעשות. ידעתי שאני רוצה להיכנס להריון מיד אחרי החתונה, אנחנו כבר חמש שנים ביחד, אבל לא תכננתי להיכנס להריון כל כך מהר. מאץ' רצה להתחתן בבית כנסת בחתונה קטנה בשקט עם המשפחה, אבל בחייאת, הוא מצא למי להגיד את זה. הצלחנו להזיז איזה אירוע בהילטון ליום אחר, ועומר אדם, שזה היה החלום שלי שיופיע בחתונה, היה במזל פנוי באותו יום. תוך חודשיים הרמנו חתונה. חמי ארגן הכל, סמכתי עליו בעיניים עצומות והתחתנתי בחודש רביעי".

 

תכננה ואלוהים צחק עליה. אדל בספלוב (צילום: דניאל אלסטר)
תכננה ואלוהים צחק עליה. אדל בספלובצילום: דניאל אלסטר

 

 

במקצוע הזה צריך עור של פיל

"אני מגיל 17 בביזנס ואני כבר יודעת - פתאום את מעניינת ופתאום לא, יום אחד הקהל מת עלייך ויום אחד תקבלי טוקבקים נוראיים, יום אחד מחזרים אחרייך כולם ופתאום את לא מוזמנת להשקות. אלה תקופות, וצריך לקבל את זה. לא הייתי יכולה להיות במקצוע הזה אם לא הייתי מבינה את זה. ואני אפרגן לבת שלי אם היא תרצה להיות אינסטגרמרית צעירה. בכיף, למה לא? לי יש 410 אלף עוקבים ו-38 מיליון צפיות בשבוע. האינסטגרם שלי יותר גדול מהפריים טיים של קשת.

 

אני גם אצלם בשבילה ואהיה הסוכנת שלה ואעשה מה שהיא רוצה, אבל צריך לפתח חסינות לזה, אז כל עוד היא ילדה אני אהיה בשליטה על זה, ולא אתן לה לראות הודעות ששולחים לה על זה. אין מה לעשות, בתור הבת שלי היא כבר תהיה מפורסמת. הבעיה לא תהיה איתי, אלא עם מאץ'. מאז שהוא גילה שיש לו בת הוא בחרדות. הוא כבר הודיע לי שלא תהיה לה דלת בחדר ושהיא לא תדע מה זה מועדונים עד גיל 25. מפחידים אותו, אומרים לו: 'יש לך אישה רוסיה, הילדה תצא פצצה כזו, מה תעשה?'. הוא בפחדים מעכשיו".

 

משפחה זה לפני הכל

"אמא שלי לימדה אותי איזה אמא אני לא רוצה להיות, ואני אעשה הכל בשביל להיות האמא הכי טובה לבת שלי. הקשר בין אם לבת הוא חשוב ואצלי זה לא צלח ודווקא בגלל זה, זה כל כך חשוב לי. אני אלחם על זה. אמא שלי פתחה עלי בטלוויזיה מול כל עם ישראל והיא כבר לא תוכל לעולם להיות חלק מחיי. איזו אמא בעולם תרצה לעשות דבר כזה? אני בהריון, איפה הלב ואיפה הנשמה שלה? היא כל הזמן רודפת אחרי בטלוויזיה ובעיתונים, אבל רק שם. להתקשר אלי היא לא מתקשרת. היום אני רק רוצה שהיא ואחותי הגדולה יעזבו אותי לנפשי.

 

הן נשים טובות, רק לא רוצה שהשם שלי יהיה להן בפה. תמיד חייתי ברמת חיים טובה, היו לי אמא, אבא וסבתא, אבל היה חסר לי החום, הארוחות המשפחתיות, משהו שגיליתי רק כשפגשתי את בעלי. אני ואחי עברנו מסבתא שלי לגור לבד כבר כשהיינו בני 15. עם אבא שלי אני בקשר כל השנים, אבל הוא חי במוסקבה. הוא ליווה אותי לחופה והוא חלק חשוב בחיים שלי וסבתא שלי היא מי שתהיה סבתא של הילדה שלי".

 

קורנת מאושר (צילום: דניאל אלסטר)
קורנת מאושרצילום: דניאל אלסטר

 

 

נפרדת מהחבר? תהיי השטן!

"אני בפרידות? השטן! לא מתקשרת, לא שולחת הודעות, לא כלום. והיו לנו מלא פרידות. אני לא יכולה לספור אותם על כף יד אחת. הגיעה לו אישה שבראש שלה היא בת 40 ויודעת בול מה היא רוצה, והוא נבהל. הוא היה ילד בן 20 ולא חווה בחורות ומועדונים. מגיל צעיר הוא כל היום בעבודה, מ־בבוקר עד 11 בלילה, והייתה לו גם חברה שלוש שנים לפני. ידעתי שאני אצטרך לתת לו את החופש הזה. למה הוא נפרד ממני כל פעם? כדי ללכת עם עוד בחורות. איך אמא שלו אומרת? 'הלך, תקע גרעפס וחזר'.

 

אז הוא הלך וניסה וראה שאין יותר טוב. בתקופה שצילמתי את 'היחידה' היינו בפרידה. הייתי מקבלת הודעות מבחורות שמספרות לי שהן היו איתו אתמול בלילה, שולחות לי תמונות שלו עם בחורות אחרות, זה היה נורא אבל לא נשברתי. כמה שאני הכי דבוקה בזוגיות, ככה בפרידה אני חותכת. כלום, אוויר, אין אותי. לדעתי בגלל זה הוא חזר כל פעם. הוא היה חוזר ואני רק אמרתי: 'נהנית?', והמשכנו. בפרידה האחרונה קיבלתי עליו סיבוב. אמרתי לו: 'אתה ארבע פאקינג שנים עושה מה שבא לך, אבל זהו, פיניטו, יש קו אדום". ואז הוא הבין שאני האישה שלו, ורק אחרי המון חיזורים שנענו בשלילה הוא חזר והציע לי נישואים".

 

גבר בוגד תמיד יבגוד

"חד משמעית, מי שבוגד פעם אחת יבגוד כל החיים, ומי שיבגוד בבת שלי, אני אבוא לו עם קלצ'ניקוב, זה הסוף של החיים שלו. אז כן, טום (קשתי, מי שרץ איתה למיליון והיה בן זוגה הראשון- מ.ז) בגד בי יותר מפעם אחת, והיינו יחד ארבע שנים. אבל לא בא לי לדבר על זה, כי אני מרגישה שהוא כבר עשה קריירה מהסיפור הזה ואני אישה נשואה אז זה ממש לא במקום. היה ונשכח".

 

לא מאמינה שאנשים משתנים, אה?  (צילום: דניאל אלסטר)
לא מאמינה שאנשים משתנים, אה? צילום: דניאל אלסטר

 

ריאליטי הוא לא דבר רע

"אין לי בעיה שהבת שלי תלך לריאליטי. זה דבר מדהים בעיני ובגלל זה עשיתי כל כך הרבה ממנו. עשיתי 'המירוץ למיליון', 'איט גירלז', 'היחידה' ו'האח הגדול', ובכל ריאליטי שעשיתי חוויתי חוויה חדשה וטובה. יש שם כיף ואקשן וזו דרך מהממת לקדם את העסקים שלך ואני ממליצה בכל פה. אתה גם מתפרנס וגם מתפרסם ומי שיודע להמשיך את הדרך הזו בצורה נכונה, גם יש בזה המון כסף.

 

אז נכון, ב'האח הגדול' לא נהניתי מהתגובות המזעזעות שהגיעו אחרי. זו הייתה הפעם הראשונה שקיבלתי כאלה תגובות, הקהל לא אהב אותי שם. למה? באמת אין לי מושג. אני אדם נורא ביקורתי וצפיתי בכל העונה ובעיני הייתי מושלמת, הייתי חברה אמיתית ולא הסתרתי כלום. אם היית מחזירה אותי אחורה, הייתי עושה בדיוק אותו דבר. אבל גם מ'האח הגדול' הרווחתי. יש לי חברת תכשיטים משלי וזה עשה לי מדהים לעסק, זה הקפיץ את המכירות ואני מבסוטה אש".

 

הריאיון המלא עם אדל בספלוב וכתבות נוספות בגיליון החדש של פנאי פלוס - עכשיו בדוכנים.

 

רצנו לקרוא! (צילום: דניאל אלסטר)
רצנו לקרוא!צילום: דניאל אלסטר
 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018