ריחו"ל

ג'וני דפ מציג ראיות חדשות שמוכיחות, לטענתו, את חפותו

השחקן ומי שהואשם באלימות חמורה כנגד אשתו לשעבר, השחקנית אמבר הרד, מציג ראיות חדשות המוכיחות, לטענתו, כי הרד שיקרה וזייפה את ההאשמות על כך שהכה אותה

והדרמה נמשכת. ג'וני דפ (צילום: getty images)
והדרמה נמשכת. ג'וני דפצילום: getty images

 

הדרמה סביב מערכת היחסים האלימה בין ג'וני דפ (55) לגרושתו, השחקנית אמבר הרד (32) ממשיכה. הפעם, עורך דינו של דפ, האדון אדם ולדמן, טוען כי ראיות חדשות מוכיחות שהרד שיקרה וכי דפ חף מכל פשע. "עשרות צילומים ממצלמת האבטחה של Columbia Building שקיבלנו לאחרונה, בצירוף של מספר תצהירים חדשים וישנים שאספנו מאז שנת 2016, מוכיחים שאמבר הרד זייפה את ההאשמות על התקיפה ומראים כי ג'וני דפ לא פגע בה", כך מסר עורך הדין לאתר TMZ, והוסיף: "כמו כן ישנן מספר עדויות לכך שהרד נראתה בבניין מגוריה ב-21 במאי ללא חבורות על פניה או סימני תקיפה אחרים".

 

על פי הדיווחים, דפ הגיש את הצילומים והמסמכים החדשים המוכיחים לטענתו את חפותו, וכמו כן הגיש תביעה כנגד מגזין The Sun, שהעלו כתבה תחת הכותרת "אישה מוכה" בטענה שמדובר בהשמצה.

פעם, לפני התפרצויות הזעם. דפ ואמבר הרד (צילום: Gettyimages)
פעם, לפני התפרצויות הזעם. דפ ואמבר הרדצילום: Gettyimages

 

כזכור, במאי 2016 הגיעה הרד לבית המשפט המקומי בלוס אנג'לס כשהיא חבולה בפניה, טענה שדפ הכה אותה וביקשה להוציא צו הרחקה נגדו. דפ, שכמובן מיד הצטייד בסוללת עורכי דין, מיהר לטעון כי הרד משקרת ושמעולם לא הרים עליה יד. מאז עברו כמעט שלוש שנים, הדרמה נמשכת ואילו השחקן עדיין מכחיש בכל תוקף. כמובן שזה לא נגמר בזה.

 

באוגוסט 2016, שלושה חודשים לאחר תלונתה הראשונה של הרד, פורסם סרטון וידאו שלא השאיר מקום לספק. בסרטון נראים השניים כשהם עומדים במטבח ודפ בועט בדלתות, מקלל, מנפץ בקבוק יין ותוקף את הרד. למרות הווידאו - השחקן המשיך לטעון כי הדבר לא קרה מעולם.

הלוואי ותסיימו את הסיפור הזה כבר (צילום: Gettyimages)
הלוואי ותסיימו את הסיפור הזה כברצילום: Gettyimages

 

בחודש אוקטובר האחרון התראיין דפ למגזין GQ ואמר: "יום אחרי שאמבר התלוננה היא יצאה למסיבה. אפשר היה לראות ממרחק של 25 מטר לפחות שהעין שלה לא סגורה. הדבר האחרון שהייתי עושה זה להכות אותה. אני אולי נראה טיפש אבל אני ממש לא".

 

עוד הוסיף דפ והודה כי בעברו תקף צלם פפראצי, אך מיהר להסביר כי לעולם לא יפגע באנשים שהוא אוהב: "זה אפילו לא נשמע כמוני. איך מישהו יכול לצאת בצורה כזו נגד מישהו. אין בהאשמות האלה שום אמת". נמשיך לעדכן.

 

תתאפס על עצמך, חבוב (צילום: Gettyimages)
תתאפס על עצמך, חבובצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018