ריחו"ל

עצבני: אלק בולדווין תקף בגלל חניה - והודה באשמה

במהלך ויכוח על מקום חניה, השחקן האמריקני חבט בפניו של גבר אלמוני, שנאלץ להתפנות לבית החולים. בעקבות התקיפה בולדווין התייצב בבית המשפט הפלילי בניו יורק, הודה באשמה והסכים לעבור סדנה לשליטה בעצבים, שתימשך יום אחד. גובה הקנס: 120 דולר

 

בולדווין בבית המשפט (צילום: Mega)
בולדווין בבית המשפטצילום: Mega

השחקן אלק בולדווין (60) נעצר בחודש נובמבר האחרון לאחר שתקף והכה בחור אלמוני בעקבות ויכוח על מקום חניה. עדי ראיה שנכחו במקום סיפרו לאתר TMZ כי השחקן ביקש ממכר לשמור לשמור לו על החניה, אך אדם אחר תפס אותה - מה שגרם לבולדווין לצעוק ואף לחבוט בפניו של הגבר, שכתוצאה מכך פונה לבית החולים המקומי.

 

הערב (ד') דווח באתר "דיילי מייל" כי בולדווין התייצב בבית המשפט הפלילי בניו יורק, הודה באשמה ואף הסכים לעבור קורס לשליטה עצמית בעצבים, אותו הוא חייב לעבור עד מרץ 2019. בנוסף, השחקן נאלץ לשלם קנס בגובה של 120 דולר. תכלס, יצא בזול.

 

מודה באשמה (צילום: Mega)
מודה באשמהצילום: Mega

על פי הדיווחים, קורס השליטה העצמית יימשך יום אחד בלבד. גובהו הנמוך של הקנס נובע ככל הנראה מהעובדה שלבולדווין אין עבר פלילי, וזוהי העבירה הראשונה שלו.

 

"הסברתי ללקוח שלי, לאלק בולדווין, כי מדובר בהפרה בלבד ולא בפשע, ולכן כל העניין יסתיים לפי החוק. כמו כן כל התצלומים וטביעות האצבע שנלקחו יושמדו", אמר עורך הדין של השחקן במהלך הדיון. ביציאתו של בולדווין מבית המשפט חיכו לו צלמים רבים, אך השחקן לא אמר מילה, השפיל את מבטו והמשיך לדרכו.

 

אלק בולדווין (צילום: Mega)
אלק בולדוויןצילום: Mega

  

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018