פפראצי

כאחד האדם: המיליארדר רומן אברמוביץ' בתל אביב

המיליארדר ומי שרק לאחרונה הפך לאזרח ותושב מן המניין, רומן אברמוביץ', נתפס בעדשת הפפראצי בבית קפה שכונתי בתל אביב. רומן, אנחנו מבינים שהופתעת אבל תצטרך להתרגל, סביר שנתראה שוב, בקרוב

יש למישהו עודף מ-11 מיליארד דולר? רומן אברמוביץ' (צילום: מוטי לבטון)
יש למישהו עודף מ-11 מיליארד דולר? רומן אברמוביץ'

 

למעלה מחצי שנה שהמיליארדר והעולה החדש, רומן אברמוביץ' (52), שהונו מוערך ב-11.5 מיליארד דולר, חי בקרבנו. העובדה שעד עכשיו לא פגשנו אותו באופן אישי בהחלט הצליחה להטריד את מנוחתנו מפעם לפעם, אך לשמחנו הרבה הבוקר (ד'), זה השתנה.

 

אברמוביץ' עשה עלייה לישראל בחודש מאי האחרון, אחרי שהתגורר באנגליה בשנים האחרונות. המיליארדר, שהפך בעקבות העלייה לאיש הכי עשיר במדינה באופן רשמי, פתח את היום שלו בבית קפה שכונתי בנווה צדק שבתל אביב, כשהוא מלווה בעוזרת האישית שלו ובעלמת חן נוספת. מיותר לציין שלא יכולנו לפספס את ההזדמנות לפפראצי יוקרתי במיוחד, נכון?

אז איך החיים בתל אביב? (צילום: מוטי לבטון)
אז איך החיים בתל אביב?

 

אברמוביץ', שמתגורר בשכונה, בנכס שהיה בית מלון והוסב לבית פרטי שנרכש ב-100 מיליון שקל, הופתע לגלות את הנוכחות שלנו במקום. בהתחלה היה לו קצת קשה להתרגל לפלאשים, אבל לשמחתנו המיליארדר הבין שאנחנו לגמרי לא מזיקים ואחרי סיבוב קצר בתוך בית הקפה יצא החוצה ואפילו נופף לנו לשלום. תגיד, רומן, יש מצב שעכשיו, אחרי ההיכרות הרשמית, תתחיל לעקוב אחרינו באינסטגרם?

לאן אתה הולך? (צילום: מוטי לבטון)
לאן אתה הולך?

הנה חזרת (צילום: מוטי לבטון)
הנה חזרת

ידענו שתתרכך בסוף (צילום: מוטי לבטון)
ידענו שתתרכך בסוף

מבטיחים להיות בקשר (צילום: מוטי לבטון)
מבטיחים להיות בקשר

אפשר לבוא אלייך לשתות קפה? (צילום: מוטי לבטון)
אפשר לבוא אלייך לשתות קפה?

 

צילם והציע לרומן לבוא בשבת לחמין בחולון: מוטי לבטון

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018