ריחו"ל
באסה: הטעות המביכה בקעקוע החדש של אריאנה גרנדה
הזמרת התכוונה לקעקע על ידה את שם השיר החדש שלה "שבע טבעות", אך במקום זאת קיעקעה בטעות את המילים "גריל פחמים קטן". לא נורא, יכול לקרות לכל אחד

אריאנה גרנדה מוכיחה לנו שוב שלא הולך לה עם קעקועים. אם בעבר היא מיהרה לבחור קעקועים המוקדשים לאקסים, כמו למשל זה לזכרו של אביו של הארוס לשעבר, פיט דיווידסון, שהוחלף בקעקוע אחר לזכרו של האקס המנוח, מק מילר, הפעם הזמרת בחרה ללכת על קעקוע בשפה היפנית, שיצא רחוק שנות אור ממה שהיא רצתה. אופסי.

 

הקעקוע המביך (צילום: טוויטר)
הקעקוע המביךצילום: טוויטר

גרנדה בת ה-25 בחרה לקעקע את השם של השיר החדש שלה, "שבע טבעות", בשפה היפנית. הזמרת יצאה ממכון הקעקועים מרוצה ושמחה, העלתה את התמונה של הקעקוע החדש לרשתות החברתיות ואז גילתה, בזכות מיליוני עוקביה, שבמקום שם השיר, מה שמקועקע לה בכף היד הן המילים "גריל פחמים קטן".

 

אופסי. אריאנה גרנדה (gettyimages)
אופסי. אריאנה גרנדהgettyimages

אנחנו מודים שאם זה היה קורה לנו היינו חוטפים התקף לב קל, אך מסתבר שגרנדה הרבה יותר קולית מאיתנו. הזמרת בכלל לא נלחצה ואף צייצה בחשבון הטוויטר שלה פוסט מרגיע במיוחד (שהוסר אחרי זמן מה. מזל שאנחנו מהירים): "אכן, שכחתי כיתוב נוסף שהיה צריך להיות באמצע. זה כאב כל כך שלא יכולתי לסבול ולו עוד סימן אחד קטן. המקום שבחרתי לקעקע מתקלף ממש מהר וזה כנראה לא יחזיק מעמד, אבל אם בכל זאת אתגעגע אתקן ואוסיף". כן, אנחנו יודעים שאת כבר מתורגלת בקאברים.

 

אגב, אריאנה, תרשי לנו לנחם אותך ולספר לך שאת לא היחידה שטועה בקעקוע. את מוזמנת לשוחח עם אד שירן, שרצה לקעקע את השם של השיר שלו, Galway Girl, אך במקום זה יצא לו Galway Grill. מי יודע, אולי לקעקע "גריל" יהפוך לטרנד הבא?

 

 (צילום: gettyimages)
צילום: gettyimages
 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018