רכילות+
בר רפאלי: "זה אתגר גדול להנחות את האירוויזיון"
הדוגמנית שהוסיפה לעצמה לאחרונה את הטייטל מנחת אירוויזיון 2019, הצטלמה הבוקר לקמפיין אופנה חדש ואנחנו הגענו עד לסט כדי לשאול אותה על הג'וב החדש, על הסכסוך המתוקשר עם אסי עזר ועל הביקור הקרוב של קים קרדשיאן בישראל. צפו

 

 

בחודש מאי הקרוב תיערך תחרות האירוויזיון בתל אביב וכולם כבר ממש מתרגשים ומצפים לקראת המאורע. הבוקר (ב') פגשנו את אחת ממנחות התחרות, הדוגמנית בר רפאלי, בצילומי קולקציית אביב-קיץ 2019 של רשת האופנה HOODIES אליהם הצטרף גם אחיה, און רפאלי, שמוביל את הקו הגברי של החברה.

 

"אם לומר את האמת, לא ממש רציתי להנחות את האירוויזיון ולא חלמתי על זה אף פעם", סיפרה לנו רפאלי. "אבל כשהסבירו לי את גודל המאורע הזה, חשבתי שזה יהיה שיעור מדהים בשבילי לטלוויזיה. זה גם אתגר מאוד גדול. חוויה שאם אוותר עליה אני עלולה להתחרט אחר כך". ומה באשר ליריבות המתוקשרת עם אסי עזר שינחה לצידה את התחרות (והודיע הבוקר שיתרום את שכרו)? מהצד של רפאלי נראה כי היא מכחישה כל קשר למריבה המדוברת ושולחת אותנו לברר איתו את הסוגיה.

 

לא חלמה להנחות את האירוויזיון. בר רפאלי (צילום: איציק בירן)
לא חלמה להנחות את האירוויזיון. בר רפאלי
 

 

עד התחרות, תהיה רפאלי עסוקה בשיתוף הפעולה המסקרן שנסגר בשנה שעברה עם השותפה העסקית החדשה שלה, קים קרדשיאן ובעוד כיומיים תמריא הדוגמנית לארה"ב לצורך צילומי הקמפיין שלה עם קים קיי לחברת משקפי השמש "קרולינה למקה". רגע לפני שתעלה על המטוס סיפרה לנו רפאלי על המפגש שצפוי לשתיים בלוס אנג'לס ועל הביקור המתוכנן של משפחת קרדשיאן-ווסט בישראל בחודש מרץ הקרוב.

 

צפו בראיון המלא בראש הכתבה.

הכל נשאר במשפחה. עם אחיה, און רפאלי (צילום: איציק בירן)
הכל נשאר במשפחה. עם אחיה, און רפאלי

אל תשאלו אותה שאלות טריוויה על האירוויזיון. רפאלי (צילום: איציק בירן)
אל תשאלו אותה שאלות טריוויה על האירוויזיון. רפאלי

מתכוננת לצילומים עם קים? (צילום: איציק בירן)
מתכוננת לצילומים עם קים?

ציפי אמרה להרים ידיים! (צילום: איציק בירן)
ציפי אמרה להרים ידיים!

 

צילום: איציק בירן

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018