ריחו"ל
בטוב, ברע ובדיכאון: היילי בולדווין תומכת בג'סטין ביבר
אשתו של הזמר הקנדי, שלאחרונה נודע כי הוא סובל מדיכאון ומקבל טיפול נפשי, נמצאת לצידו ומלווה אותו בכל רגע נתון. "היילי הבטיחה להיות לצידו של ג'סטין בטוב וברע והיא מקיימת את ההבטחה"

האוהבים המדוכאים. ג'סטין ביבר והיילי בולדווין (צילום: Mega)
האוהבים המדוכאים. ג'סטין ביבר והיילי בולדוויןצילום: Mega

 

הזמר הקנדי, ג'סטין ביבר (24), סובל מדיכאון ומקבל טיפול נפשי, כך דווח השבוע מעבר לים. "ג'סטין נמצא בקשר קבוע עם מספר רופאים. הוא לא נמצא בגמילה, אבל הוא מקבל טיפול נפשי. לא מדובר במוסד מיוחד או משהו בסגנון, הוא פשוט לא מעוניין להיות תלוי בתרופות פסיכיאטריות. הוא נאבק וסובל מעליות וירידות במצב הרוח שלו, חרדה, דיכאון וחוסר ודאות לגבי העתיד", כך סיפר מקורב לזמר לאתר Us Weekly.

 

כמובן שביבר לא מתמודד עם הדיכאון לבדו, אשתו של הזמר, דוגמנית העל היילי בולדווין (22), נמצאת לצידו ומלווה אותו בימיו הקשים. "כשהיילי הבטיחה להיות לצידו של ג'סטין בטוב וברע היא בהחלט התכוונה לזה", סיפר מקורב לדוגמנית לאתר E!, והוסיף: "היילי עושה כל מה שהיא יכולה בשביל להקל עליו, היא הולכת איתו לפגישות ולטיפולים ונמצאת איתו תמיד".


מקיימת את שבועת "בטוב וברע" (צילום: Gettyimages)
מקיימת את שבועת "בטוב וברע"צילום: Gettyimages

 

"היילי מאוד מעורבת בכל מה שקשור אליו, החל מקבלת החלטות ותכנון תוכניות. כרגע היא העוגן שלו והוא פונה אליה בכל דבר. היא נמצאת שם כדי להקשיב לו, לייעץ ופשוט להיות לצידו", הוסיף המקור. ביבר, שבתקופה האחרונה צולם מספר פעמים כשהוא בוכה, אוחז בראשו ונראה מוטרד, סובל מדיכאון כבר זמן מה והמצב אינו חדש לבולדווין. "היילי ידעה על כל מאבקיו הנפשיים במשך תקופה ארוכה. זו לא הפעם הראשונה שג'סטין סובל מדיכאון, זה לא חדש לה".

 

המקורב הרכלן של הדוגמנית הוסיף וסיפר כי בולדווין חשה הקלה רבה עכשיו, כשביבר החליט לפנות ולקבל עזרה ואף סיפר כי לאחרונה היה לה מאוד קשה להתמודד עם זה המצב. "קשה להיילי לראות את ג'סטין נאבק וסובל ככה". כמובן שהמקור הוסיף והדגיש כי לדיכאון של ביבר אין שום קשר לבולדווין. "היילי יודעת שהדיכאון של ג'סטין לא קשור אליה, הנישואים שלהם יציבים ומאושרים". 

אנחנו נמסים פה (צילום: Mega)
אנחנו נמסים פהצילום: Mega

 

כזכור, ביולי 2018 (ואחרי כמה חודשים בודדים של זוגיות) הזמר הקנדי כרע ברך והציע נישואים לבולדווין. השניים לא חיכו יותר מדי וחודשיים לאחר מכן, בספטמבר 2018, החליפו נדרים והתחייבויות בטקס סודי ואינטימי. חודשיים לאחר חתונת הבזק האקסית המיתולוגית של ביבר, סלינה גומז, אושפזה לאחר שסבלה מהתמוטטות נפשית, מה שגרם לביבר למצב רוח ירוד והבעת פנים מודאגת. בקיצור, תרשו לנו לאחל את בריאות הגוף והנפש לכולם.

קשוחה משהו (צילום: Gettyimages)
קשוחה משהוצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018