הנסיך הבודד: הנשים שדחו את הנסיך הארי
חשבתם שנשים זורקות את עצמן לרגליו של הנסיך הארי? צדקתם, זה פשוט שהן לא מרבות להישאר בסביבה והרבה מהן נפרדו ממנו בתירוצים שונים. אז מי לא הסכימה לוותר על הקריירה שלה ומי לא רצתה חובות מלכותיות?

תיכון הלבבות השבורים (AP, SPLASHNEWS)
תיכון הלבבות השבוריםAP, SPLASHNEWS

 

ביום חמישי האחרון ציינו ברחבי העולם את הולנטיין דיי. מייגן מרקל הודתה בעבר שהיא חסידה גדולה של התאריך הרומנטי, אולם לפני שהיא נכנסה לחייו של הנסיך הארי, הוא ידע לא מעט כאבי לב ואכזבות. חשבתם שהטייטל "נסיך" ממגנט אליך נשים בצורה אוטומטית? צדקתם לחלוטין, זה פשוט שלרוב הן לא נשארות מספיק זמן כדי לפגוש את המלכה אליזבת'. אז מי לא הצליחה להתמודד עם הלחץ ומי החליטה שעדיף להם להישאר ידידים?

 

לא עמדה בלחץ: צ'לסי דיביי

לפחות היא הגיעה לחתונה. צ'לסי דייבי (gettyimages)
לפחות היא הגיעה לחתונה. צ'לסי דייביgettyimages

 

צ'לסי דייבי והנסיך הארי הכירו בשנת 2004 באפריקה. הם ניהלו מערכת יחסים סוערת שהסתיימה מספר פעמים, אולם בשנת 2011 דייבי החליטה לחתוך באופן סופי כיוון שלא הצליחה לעמוד בלחצים שכרוכים בניהול מערכת זוגית עם בן מלוכה. מצד שני, זה לא שמייגן מצטיינת בזה.

 

טיסה נעימה: פלורנס ברודנל-ברוס

יוקרתית. פלורנס ברונדל ברוס (splashnews)
יוקרתית. פלורנס ברונדל ברוסsplashnews

 

אחרי הפרידה מצ'לסי דייבי, החליט הנסיך הארי לנסות את מזלו עם דוגמנית הלבשה תחתונה (שמשתייכת גם למשפחת אצולה, כי בכל זאת, בריטים) בשם פלורנס ברונדל ברוס. מערכת היחסים בין השניים התחילה לתפוס תאוצה, אולם הנסיך הארי נאלץ לטוס לארצות הברית כדי לעבור אימון טיס, ופלורנס החליטה שלונג דיסטנס זה ממש לא בשבילה. ת'נק יו, נקסט.

 

רק על הקווים: נטלי פינקהאם

מה המלכה הייתה אומרת על האאוטפיט? נטלי פינקהאם (AP)
מה המלכה הייתה אומרת על האאוטפיט? נטלי פינקהאםAP

 

הארי פגש את נטלי פינקהאם, שדרנית ספורט בריטית, בשנת 2006 והשניים החלו לבלות יחד. תמונות של הזוג הטרי החלו להציף את הרשת, אולם בזמן שהנסיך היה מאוהב לחלוטין בכתבת, היא הצהירה בכל מקום שהיא רואה בו חבר טוב ותו לא. אאוץ'.

 

אין לו את האקס פקטור: קרוליין פלייק

אוהב כוכבות טלוויזיה. קרוליין פלייק (AP)
אוהב כוכבות טלוויזיה. קרוליין פלייקAP

 

החיבה של הנסיך לכוכבות טלוויזיה לא התחילה כשהכיר את מייגן מרקל, אלא הרבה קודם לכן. בשנת 2009 חברים משותפים הכירו בין הארי למנחה של האקס פקטור, קרוליין פלייק. התקשורת גילתה על מערכת היחסים זמן קצר אחרי שהתחילה ופלייק החליטה שלא להמשיך להתראות עם האדמוני הלוהט.

 

האחת שלי: קרסידה בונאס

זה היה קרוב. קרסידה בונאס (AP)
זה היה קרוב. קרסידה בונאסAP

 

קרסידה בונאס הייתה האישה הקרובה ביותר לקבל טבעת אירוסים מהנסיך הארי. השניים ניהלו מערכת יחסים בין השנים 2012 ל-2014 ושמועות על חתונה אפפו אותם ללא הרף. בני הזוג נראו מאושרים יחד, אולם תמונות פפראצי לא משקפות את מה שקורה בין קירות הבית. בונאס, דוגמנית, שחקנית ואיט גירל, נפרדה מהנסיך הארי כי לא הסכימה לוותר על הקריירה שלה לטובת הנישואים. מי שכן הסכימה לוותר היא מייגן אבל בואו, כנראה שהיא לא הייתה זוכה באוסקר.

 

ההארי השני: אמה ווטסון

היינו שמחים לראות אותך בארמון. אמה ווטסון (gettyimages)
היינו שמחים לראות אותך בארמון. אמה ווטסוןgettyimages

 

השחקנית היפה, שכיכבה בסדרת סרטי "הארי פוטר" וגילמה את בל ב"היפה והחיה", משכה את תשומת ליבו של הארי, שרצה להכיר אותה. כשווסטון נפרדה מבן הזוג שאיתו יצאה, הנסיך ניסה להתחיל עם השחקנית היפה אולם היא דחתה אותו. אם זה לא מספיק כואב, היא צייצה בחשבון הטוויטר שלה שאין לה שום רצון להפוך לנסיכה. מה לא בסדר איתך?

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    ספיישל
    הדגמים המנצחים של 2018