רכילות+

דרמה במגדלים: משטרה הוזעקה לדירתם של בן אל תבורי ואורטל עמר

פרסום ראשון: הזמר הצבעוני הגיע לאסוף כמה פריטים מהדירה המשותפת שלו ושל בת זוגו לשעבר, אורטל עמר, ונחרד לגלות שהאחרונה החליפה מנעולים, מה שגרם לתבורי להזמין פורץ ועד מהרה הוזמנה גם משטרה

הסטורי של אורטל עמר  (צילום: אינסטגרם)
הסטורי של אורטל עמר

 

הבטחנו זה לזו ברגע של חולשה שאם זה ייגמר, נגמור את זה יפה: הדרמה בין בן אל תבורי לאקסית ואם בנו, תו פרינס, אורטל עמר, מסרבת לחלוף - ולמרבה הצער, אפילו מסלימה. חודש וחצי מאז שהשניים נפרדו, תבורי הספיק לעבור לדירה משלו בבניין סמוך (ואפילו תפסנו אותו קונה מצעים). ואם זה לא מספיק, במהלך נסיעת העבודה של הזמר יחד עם סטטיק לארה"ב, הועלה סטורי של בן אל (בו הוא תוייג!) מנשק בחורה זרה במועדון בניו יורק.

 

אורטל עמר, שרק לפני שלושה חודשים ילדה את בנם הבכור, המשיכה בשגרת חייה ובגידול הילד. היום (ב'), בשעות הצהריים המוקדמות, הגיע תבורי יחד עם אמו אביבה לבניין בו גרה אורטל, אותה דירה שחלקו יחד לפני הפרידה. כשניסה להיכנס לדירה, גילה הזמר שעמר החליפה את המנעול - משמע, הוא לא יכול להיכנס פנימה.

 

לאחר חילופי דברים בין השניים, תבורי הזמין פורץ לדירה ועד מהרה הוזמנה גם משטרה. ברגעים אלו ממש כל הגורמים מנסים לפתור את התסבוכת על הצד הטוב ביותר. כמו כן, מקורביו של הזמר טוענים כי תבורי הוא זה שהזמין את המשטרה ולא עמר, אך גורמים שנכחו במקום מסרו שהאחרונה היא זו שהזמינה את המשטרה. נמשיך לעדכן.

 

בן אל בתגובה (צילום מסך)
בן אל בתגובה

 

הורה מלווה. בן אל תבורי ואמא אביבה (צילום: מוטי לבטון)
הורה מלווה. בן אל תבורי ואמא אביבה
 


אורחים רצויים? (צילום: מוטי לבטון)
אורחים רצויים?

בכניסה לבניין של אורטל  (צילום: מוטי לבטון)
בכניסה לבניין של אורטל

התסבוכת לא נגמרת (צילום: מוטי לבטון)
התסבוכת לא נגמרת

 

המשטרה בדרך (צילום: מוטי לבטון)
המשטרה בדרך

הסלמה (צילום: מוטי לבטון)
הסלמה

השוטרים בדרך לזירה (צילום: מוטי לבטון)
השוטרים בדרך לזירה

   

צילם וחיכה במתח בכניסה לבניין: מוטי לבטון

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018