ריחו"ל
הפתעה: בן אפלק חזר לאקסית אחרי שבגד בה
לפני חצי שנה בן אפלק נתפס בוגד בלינדזי שוקוס עם דוגמנית פלייבוי בת 23, אבל עכשיו נראה כי השניים השלימו וחזרו. "הם המשיכו בדיוק מאיפה שהם עצרו", אמר מקורב רכלן

 

מה היא מוצאת בו? (צילום: Mega)
מה היא מוצאת בו?צילום: Mega

אחרי רומן סוער עם דוגמנית פלייבוי צעירה, השחקן בן אפלק חזר לזרועותיה של האקסית, מפיקת התוכנית "סאטרדיי נייט לייב", הגברת לינדזי שוקוסהשניים נפרדו לפני כחצי שנה אחרי שאפלק נתפס מבלה עם דוגמנית פלייבוי.

 

החזרה הרשמית של השניים הייתה די צפויה, זאת לאחר שבמהלך החודש האחרון אפלק ושוקוס נצפו יחד לא פעם אחת. לא נשקר לינדזי, קיווינו שלא תפלי בפח הזה שוב.

 

"בן ולינדזי לגמרי ביחד", סיפר מקורב רכלן של הזוג לאתר Us Weekly, והוסיף: "הם המשיכו בדיוק מאיפה שהם עצרו". אנחנו סקפטיים, אבל בכל זאת מאחלים לזוג בהצלחה.

 

למי שפספס, בחודש אוגוסט האחרון ואחרי שנה של זוגיות מתוקשרת ורצון לעבור לגור יחד, אפלק נתפס על חם כשהוא מבלה בחברתה של שונה סקסטון, דוגמנית פלייבוי צעירה (ברצינות, ממש צעירה, בת 23). כמובן שהגברת שוקוס לא הצליחה לעבור על המקרה בשתיקה ונפרדה מאפלק, שהמשיך את הרומן המוזר עם סקסטון. לקשר החדש לא היה שום סיכוי וחודשיים לאחר מכן, באוקטובר 2018, אפלק וסקסטון נפרדו. נמשיך לעדכן.

אנחנו סקפטיים, אבל שיהיה בהצלחה (splashnews)
אנחנו סקפטיים, אבל שיהיה בהצלחהsplashnews

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018