אחת לא מספיקה: קייט תערוך מסיבת טרום לידה למייגן
הקשר בין הדוכסית מקיימברידג' לדוכסית מסאסקס יצר בעיקר שערוריות ודרמות, אבל עכשיו השתיים מניחות את הסכסוך בצד. אחרי מסיבת הטרום לידה בניו יורק, קייט תערוך למייגן מסיבה נוספת - הפעם בסגנון בריטי

 

מתבדחות בדרך לכנסייה (צילום: GettyImages)
מתבדחות בדרך לכנסייהצילום: GettyImages
 

על פי דיווחים וכנגד כל הסיכויים, הדוכסית מקיימברידג' שבכתה לא פעם בגלל גיסתה, הדוכסית מסאסקס, תערוך עבור מרקל מסיבת "בייבי שאוור" מפוארת. רגע, מה?

 

אין ספק שהסיפור החם של השנה, מעבר לים, מגיע מכיוונה של הדוכסית מסאסקס, מייגן מרקל (37), שבתקופה הקצרה שלה כבת מלוכה הספיקה להצית שערוריות רבות, דרמות משפחתיות וסכסוך מתמשך עם גיסתה, הדוכסית קייט מידלטון (36).

 

בדרך לבייבי שאוור בניו יורק  (splashnews)
בדרך לבייבי שאוור בניו יורק splashnews

בחג המולד בדצמבר האחרון, השתיים צולמו יחד, כשהן מחויכות ומתלוצצות בדרך לכנסייה, וכך, ניסו להכחיש כל קשר לטענות כי הן מסוכסכות. איש לא השתכנע, על אף התמונות היפות, והשתיים המשיכו לככב בכותרות. אך היום (ה') פורסם באתר Us Weekly כי מידלטון תערוך מסיבת טרום לידה עבורה גיסתה.

 

לא ראיתם את זה בא, נכון? "אחרי מסיבת הטרום לידה שחבריה ערכו עבור מייגן בניו יורק, קייט תארגן למייגן מסיבה נוספת", כך אמר מקורב למשפחת המלוכה לאתר, והוסיף: "זה יהיה אירוע קטן ופרטי, חבריה הקרובים של מייגן יוזמנו, עם בני המשפחה, כמובן". מיותר לציין שהחלום שלנו הוא להיות ספל תה באירוע הזה.

 

ההורים לעתיד במרוקו (gettyimages)
ההורים לעתיד במרוקוgettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    ספיישל
    הדגמים המנצחים של 2018