רכילות+
מלי לוי על בעלה, שמעון גרשון: "אני כלום בלעדיו"
פגשנו את מלי לוי מאחורי הקלעים של צילומי שער "פנאי פלוס" ושאלנו אותה על החלומות לעתיד, האם יש סיכוי לקריירה בחו"ל, על השנה שהייתה לה וכמובן - על הבסטי, גל גדות. צפו

 

 

הבת שלי

"המראה שלי. היאלי בת 9 והיא מאוד מאתגרת אותי, אומרת לי את כל האמת בפרצוף. ביום שגזרתי את הפוני, בצילומים לשער הזה, חזרתי הביתה עם האיפור והשיער. יש לנו מעלית בבית, אז אני עולה במעלית, הדלת ונפתחת, היא עומדת מולי ואומרת לי: 'מה זה הכיעור הזה?'. רק אחרי כמה ימים היא התרצתה והתרגלה. להיאלי שני אחים - נעם הגדול (11) ודניאל הקטן (2.5), והיא הנסיכה של הבית. היא אחות מדהימה ואמא קטנה וכמובן שהיא גם שחקנית, שיהיה לי בהצלחה. היא יצאה שחקנית ונעם הוא שחקן כדורגל אדיר, מוזר, לא? (צוחקת).

 

היאלי היא הגרסה המשודרגת שלי, אין עוררין בכלל, היא לא רואה אותי ממטר. היא מאוד רוצה לשחק אבל אני כרגע הודפת את רוב ההצעות, כי אני לא רוצה שתעשה דברים כשהיא עוד לא יודעת לגמרי מי היא. היא כועסת עלי שאני אומרת 'לא', אבל אני יודעת שהיא עוד ילדה. אני התחלתי לדגמן בגיל 16 ואני מרגישה שזה היה צעיר מדי. היא רק בת 9. אני מנסה לשמש לה דוגמא של אמא שעובדת קשה והולכת אחר החלומות שלה, שעושה הרבה בשביל עצמה, שיש לה מוסר עבודה אבל היא גם יודעת ליהנות פה ושם. אני מנסה לשמש לה דוגמא גם בזוגיות שלי עם שמעון (גרשון - מ.ז), להראות לה זוגיות בריאה, כדי שתדע לבחור לה בן זוג ראוי בבוא הזמן".

 

החברות שלי

"החברה הכי טובה שלי הוא גבר וקוראים לו ערן. הקשר שלנו התחיל כמורה ותלמידה (ערן פסח הוא מורה למשחק וקואצ'ר של שחקנים - מ.ז), והיה שם משהו חזק כי הוא ראה דברים שאף אחד אחר לא ראה. שנים אף אחד לא ראה בי שחקנית ורק ערן ראה. גם כשאני כבר התחלתי לפקפק הוא היה אומר לי: 'חכי ותראי, את תהיי השחקנית הכי עובדת בארץ'. אני אמרתי לעצמי: 'וואי, עוד אחד התאהב בי, מה אני אעשה עם זה'. אבל תראי, הוא צדק. היום אני שחקנית שטפו טפו, עובדת כל הזמן. וגם ערן הפך להיות מאוד עסוק. אנחנו הולכים יחד 10 שנים והיום הוא עובד עם כולם. חוץ ממנו יש לי די הרבה חברות. הייתה תקופה שלקחתי אותן כמובן מאליו, זה היה אחרי הלידה הראשונה שלי, והיום אני יכולה להבין שעברתי משהו. ההורמונים השתוללו ובכיתי הרבה ואף אחת עוד לא הייתה אמא. אלו היו אז החבר'ה של 'אקזיט' - אסי (עזר), שירי (מימון) ויעל (גולדמן - מ.ז). היינו צמודים, אבל אני התרחקתי. הייתי סובלת וכאובה מההנקה שלא הלכה לי, ויעל הייתה באה ומדברת איתי על דייט. התרחקתי לכמה שנים, השקעתי במשפחה ובקריירה ומאוד התקרבתי לערן, עד שהבנתי שהחלל הזה לא נעים לי. היום אני מפצה על השנים האבודות.

 

היום אני במודעות ואני משקיעה בחברויות שמרימות ונותנות השראה ומעצימות. הייתי במלדיביים עם החבורה של הבנות למסיבת יום ההולדת 40 של יעל, והיה מושלם. דינמיקה של בנות זה מהמם. ברור שהתגעגעתי קצת לילדים ועשיתי פייס טיים 20 אלף פעם ביום, אבל היום אני יודעת להתנתק וליהנות, מה שלא ידעתי בעבר. זו חבורה של נשים מצליחות וזה נותן לי כוח לעשות מה שאני עושה ולרצות עוד דברים.

 

גל (גדות - מ.ז) היא השראה עצומה. היא פרצה תקרה ופתחה דרך לעוד שחקנים ישראלים והיום מסתכלים עלינו בעולם בזכותה. עכשיו אנחנו נוסעות לפריז כולנו עם הבעלים. גל הזמינה אותנו כדי לראות איתה תצוגה של ג'יבנשי, וזה נורא כיף. להיות עם חברות שלי ועם הבעלים בעיר הכי יפה ורומנטית בעולם - מה רע? אני ויעל גם נורא רצינו לחזור לפריז יחד. אנחנו הולכות לרו בטהובן 7, לדירה שגרנו בה יחד, כדי לראות את גרם המדרגות הענק שכל יום היינו עולות בו.

 

יעל הצילה אותי בפריז. אני הייתי דוגמנית מאוד בעייתית וכל מקום ששלחו אותי - חזרתי מיד. יום אחד בפריז מישהו עקב אחרי והתקשרתי לאמא שלי מטלפון ציבורי. אמא שלי הורתה לי לא לזוז, והרימה צעקות על בטי רוקוויי שהייתה הסוכנת שלי, ולסוכנת המקומית שלי בפריז. אז בטי התקשרה ואמרה שיש דוגמנית שקוראים לה יעל, והיא מבוגרת ממני בשנתיים ושאני אתקשר אליה עכשיו. התקשרתי ומיד היא נתנה לי את הכתובת שלה ובאתי אליה. ראיתי את הבחורה הכי יפה שראיתי בחיים ומאז היא נהייתה כמו אמא שלי. עשתה לי תה וכריך בבוקר ודאגה לי. נוצרה בינינו חברות מטורפת, גרנו יחד, קיבלנו עבודות יחד והשאר היסטוריה".

 

"הולכת לקראת החלום שעוד לא התגשמו". מלי לוי (צילום: דניאל אלסטר)
"הולכת לקראת החלום שעוד לא התגשמו". מלי לוי

 

אני

"הבן אדם הכי קשה איתי הוא אני. אני מפריעה לעצמי לחיות. אני מזל תאומים ויש בי שתי נשים. מצד אחד יש את זו המשחררת שטופחת לעצמה על השכם, ומצד שני האישה שמפילה ומורידה וקשה עם עצמה. יש תקופות שאני מצליחה לאזן את זה ויש תקופות שהצד הזה משתלט, זו הסביבה שמפעילה את זה ואז יותר קשה לי להתמודד.

 

אני אדם מאוד פרפקציוניסט. אני יכולה לא לישון במשך כמה לילות בגלל שעשיתי טייק לא מושלם ולא נתנו לי לעשות אותו שוב. גם עם הילדים זה היה ככה. עם נעם הייתי הולכת לאדלר, לקואצ'רית, קוראת את 'הלוחשת לתינוקות' ו'הלוחשת למלמלות'... הייתי בן אדם חולה, רק כדי שהכל יהיה מושלם ושאני אהיה בשליטה. לקח לי המון זמן לשחרר את המקום הזה. היום, עם דניאל, אני בלי יועצת הנקה ובלי יועצת שינה והכי נהנית מהגידול שלו. עם השנים אני משתדלת להיות טובה לעצמי יותר. אם קורה לי משהו, ואני רוצה לשים את זה בפרופורציה אני שואלת את עצמי איך הייתי מגיבה אם זה היה קורה להיאלי, כי שם יוצא לי הקוף. זה עד הילדים שלי, בשבילם אני אעמוד על רגליים אחוריות וגם אכנס לכלא. אז כדי לפעול וכדי לא לשתוק, וכדי לעמוד על שלי, אני פשוט חושבת על היאלי וזה מדרבן אותי לפעולה.

 

"אם כבר מדברים על יום האישה, אז אי אפשר לא להזכיר את עצמי בהקשר לזוגיות הנפלאה שלי עם שמעון. שמעון הוא מי שמכיר אותי הכי טוב. אני חוזרת הביתה מיום עבודה, הוא רואה את הפרצוף שלי והוא כבר יודע הכל. הוא פרטנר נהדר ושותף מלא. אם יש לי פרויקט שגובה ממני הרבה שעות, שמעון אחראי על כל דבר בבית. אני עובדת מפרויקט לפרויקט ובתקופות שאני בצילומים, אני כל היום לא בבית ואז בלילה צריכה ללמוד טקסטים ובארבע בבוקר כבר אוספים אותי שוב, ואז אפילו לדבר איתו אין לי זמן.

 

לקח לי זמן להבין שכמו שאת משקיעה בילדים שלך ואת מרגישה איך זה מחולל פלאים, חייבים לעשות את זה גם בזוגיות. אני התעוררתי והבנתי שאני חייבת לעשות את זה. היום אני ושמעון פעמיים שלוש בשבוע מחוץ לבית ביחד, זה לא קסם ובתכלס זה הכי חשוב. אני הייתי חוזרת הביתה מבית ספר ורואה את אמא שלי יושבת על אבא שלי, וזו הדוגמא שאני רוצה לתת לילדים שלי. פעם בשבוע אני שואלת את שמעון: 'חיים שלי, אתה צריך ממני משהו? יש משהו שאתה רוצה ממני ואני לא עושה?'. זה חשוב, לא להתעסק באגו של 'הוא לא קנה לי' ו'מה הוא עשה לי'. צריך להתעסק במטרה".

 

"הייתה לי שנה טפו טפו" (צילום: דניאל אלסטר)
"הייתה לי שנה טפו טפו"צילום: דניאל אלסטר

 

אמא שלי

"אמא שלי לילי היא האישה הכי חזקה ועוצמתית שאני מכירה. יש לה עור של פיל מצד אחד ומצד שני היא רגישה למשפחה שלה בצורה יוצאת דופן. את זה ירשתי ממנה, שום דבר לא מזיז לי חוץ ממה שקורה לשמעון ולילדים. לאמא שלי יש 5 ילדים ואני הקטנה, ובכל זאת אני זוכרת את כל הזמן שהיא הקדישה לי לבד. אני לא נותנת לילדים שלי רבע ממה שהיא נתנה לי.

 

לילי היא גם האישה שבזכותה אני עם שמעון. המשפט הזה: 'אמא יודעת הכי טוב' - זו לא קלישאה! כשפגשתי את שמעון גרתי בפריז והראש שלי היה במקומות אחרים. פחדתי שבחור פה יקרקע אותי לארץ. היה לנו קליק מטורף אבל לא רציתי, ואמא שלי אמרה לי: 'את תפספסי את זה, מפגרת', ולא הניחה לי עד שנפגשתי איתו. היום היא אשת הסוד שלי, אנחנו מדברות 7 פעמים ביום ואני מספרת לה הכל. רק בקשר לריבים עם חברות אני נזהרת, כי היא נורא שומרת טינה אחר כך. היא יכולה לפגוש חברה שלי חודשים אחרי ולומר לה: 'תדעי שיצאת חרא'. זה מסוכן. היא גם הסיבה שהבאתי ילד שלישי ועכשיו היא יושבת עלי על הרביעי. אני עוד לא יודעת אם יצליח לה".

מגה לוהטת! (צילום: דניאל אלסטר)
מגה לוהטת!

הריאיון המלא עם מלי לוי וכתבות נוספות בגיליון החדש של פנאי פלוס - עכשיו בדוכנים.


עכשיו בדוכנים! (צילום: דניאל אלסטר)
עכשיו בדוכנים!

 

צילום: דניאל אלסטר

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018