שיק או שוק
בת מצווש: בר רפאלי חוגגת לאימא ציפי
ציפי רפאלי חגגה את יום הולדתה עם חברים קרובים ובני משפחה, בקונספט שהצליח להפתיע אפילו אותנו. אז מי הגיעו לברך ולהרים לכלת השמחה?

 

החברות מרימות לציפי רפאלי

החברות מרימות לציפי רפאלי

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 
כמו בכל שנה, הרבה נשים מפורסמות וחברות טובות של ציפי רפאלי התכנסו במקום אחד כדי לחגוג את יום ההולדת שלה וכמו בכל שנה, גם הפעם חיכינו בשקיקה כדי לראות איך הם יפתיעו אותה.

השנה רפאלי האם ציינה את יום הולדתה ה-64, אבל חברותיה החליטו על קונספט מיוחד, כזה שזוכים לו בגיל הרבה יותר צעיר, והרימו לה בת מצווה. ביום חמישי האחרון החבורה העליזה פתחה את סוף השבוע במסעדת בני הדייג בהרצליה, לשם הגיעו כלת השמחה וחברותיה כדי לחגוג. המקום קושט בהתאם לקונספט הנבחר,  עם בלונים וכרזות עליהן נכתב "בת מצווש".
 
חוגגת לאימא. בר וציפי רפאלי (צילום: אמיר מאירי)
חוגגת לאימא. בר וציפי רפאלי
 
ציפי הגיעה בחליפה לבנה וחגיגית ופגשה את חברותיה אופירה אסייג, השחקנית חנה לסלאו, הזמרת מרגול ואורחת הכבוד בר רפאלי, שהשאירה את הבנות ליב ואל בבית עם אבא עדי עזרא. אמנם זו הייתה חגיגה נשית במיוחד, אולי בגלל הקירבה ליום האישה ואולי כחלק מהקונספט, אבל גם הבעל רפי והבנים און ודור הגיעו למסעדה לחגוג לראש המשפחה.  עוד הגיעו לאחל מזל טוב ולנשנש סלט טאבולה: לאה שנירר, פולה בליק, עומר ברבי, בת הזוג של און, עינת שרוף, שרון כידון ועוד.


כמעט בהרכב מלא. רפי ואון רפאלי (צילום: אמיר מאירי)
כמעט בהרכב מלא. רפי ואון רפאלי

חובה בכל ארון (צילום: אמיר מאירי)
חובה בכל ארון

אין חברות כאלה! רפאלי ופולה בליק (צילום: אמיר מאירי)
אין חברות כאלה! רפאלי ופולה בליק

הכל נשאר במשפחה (צילום: אמיר מאירי)
הכל נשאר במשפחה

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018