שיק או שוק
שלי גפני נמנעת מלהביע דעה פוליטית: "תראה מה עשו לרותם סלע"
שבוע האופנה שנפתח בתל אביב קיבץ אליו כמה מהפאשניסטות הגדולות ביותר בביצה, שניצלו את ההזדמנות כדי להלך בין הטיפות ולצאת פוליטיקלי קורקט. אחרי הכל, ראיתם מה קרה לרותם סלע שהעזה להביע דעה. אז מי בטים רותם ומי לא זזה מבלפור?

 

 

בסוף השבוע האחרון המגישה והדוגמנית רותם סלע צילמה את מסך הטלויזיה בו נראתה שרת התרבות והספורט מירי רגב במהלך ריאיון לתכנית "פגוש את העיתונות". סלע ניצלה את חשבון האיסטגרם שלה כדי לצאת נגד רגב ונגד המסרים של הליכוד בעניין הקמת גוש חוסם עם המפלגות הערביות.

מי שמיהר להגיב היה ראש הממשלה בנימין נתניהו, שכתב: "רותם סלע היקרה, קראתי את מה שכתבת. קודם כל, תיקון חשוב - ישראל היא לא מדינת כל אזרחיה. לפי חוק יסוד הלאום שהעברנו, ישראל היא מדינת הלאום של העם היהודי - ושלו בלבד". הודעות הנאצה ותגובות השטנה לא איחרו להגיע וסלע הותקפה בכל החזיתות על כך שהביעה את דעתה האישית. התקרית הציפה מחדש הפחד שמקנן ברוב הסלבס, שלא תמי מעזים לומר את דעתם האישית בפומבי כיוון שייתקלו בתגובות של קהל לא סובלני.

 

כל היפות אצלו. נועה תשבי, מוטי רייף ושמחה גואטה (צילום: ענת מוסברג)
כל היפות אצלו. נועה תשבי, מוטי רייף ושמחה גואטה
אמש (א') נפתח שבוע האופנה בתל אביב בהפקתו של מוטי רייף והסלבס, ביניהם נועה תשבי, שמחה גואטה, שלי גפני, לאה שנירר, שפיטה, און רפאלי, גלית גוטמן, אסף גורן, רותם רבי, ירדן הראל ומושיק גלאמין  גדשו את השטיח האדום, נהנו מערב גאלה ונפרדו ממעצב העל גדעון אוברזון ובתו קארן, שהעלו את יצירותיהם על המסלול בפעם האחרונה. תפסנו את הכוכבים שהגיעו לאירוע ושאלנו אותם מה דעתם על הריב המתוקשר בין סלע לנתניהו, מדוע סלבס מפחדים לומר את דעתם הפוליטית ואיזה פתק הם מתכוונים לשים בקלפי בעוד כחודש. אז מה הם ענו לנו? צפו בוידאו בראש הכתבה!

 

חשופה. שפיטה (צילום: ענת מוסברג)
חשופה. שפיטה

שורדות. גואטה ורותם רבי (צילום: ענת מוסברג)
שורדות. גואטה ורותם רבי

מגיע לו. תשבי ורייף (צילום: ענת מוסברג)
מגיע לו. תשבי ורייף

אופנתי? תגידו אתם. אסף גורן (צילום: ענת מוסברג)
אופנתי? תגידו אתם. אסף גורן

הקונסול ורעייתו. רני והילה רהב (צילום: ענת מוסברג)
הקונסול ורעייתו. רני והילה רהב

מגוונים לנו. לאון שניידרובסקי ויואב מאיר (צילום: ענת מוסברג)
מגוונים לנו. לאון שניידרובסקי ויואב מאיר

במעמד ראש העיר רון חולדאי ואשתו יעל (צילום: ענת מוסברג)
במעמד ראש העיר רון חולדאי ואשתו יעל

 

 

צילמה וצעדה על המסלול בהליכת ירח: ענת מוסברג

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018