ריחו"ל
ג'רי האליוול מגיבה על פרשת הסקס עם מלאני בי: "זה ממש לא נכון"
חברת להקת הספייס גירלס שברה שתיקה והגיבה לדבריה של מלאני בראון, שטענה כי השתיים קיימו יחסי מין. "זה היה מאוד מאכזב לקרוא שוב על כל השמועות השקריות האלה, במיוחד ביום האם". אז רגע, ביום אחר זה סבבה?

היה או לא היה סקס? גרי האליוול ומלאני בראון (gettyimages)
היה או לא היה סקס? גרי האליוול ומלאני בראוןgettyimages

 

עוד לא התאוששנו מהריאיון הבלתי נשכח של חברת להקת הספייס גירלס, מלאני (בי) בראון, שסיפרה לפירס מורגן על הסטוץ הבלתי נשכח עם הקולגה הג'ינג'ית, ג'רי האליוול. בראון לא חסכה בפרטים ואף שיתפה את העולם כולו בכך שלהאליוול "יש ציצים נהדרים" והסבירה כי הן "היו החברות הכי טובות וזה פשוט קרה". הגברת חסרת הטאקט מיהרה להוסיף כי האליוול בטח תשנא אותה על זה שהיא סיפרה את הסוד שלהן, ונחשו מה - היא בהחלט צודקת.

 

בתחילת השבוע ואחרי שתיקה ארוכה ומביכה, ג'ינג'ר ספייס החליטה לשלוח נציג מטעמה שייצא עם תגובה רשמית לדבריה של הבסטי לשעבר. "זה היה מאוד מאכזב לקרוא שוב על כל השמועות השקריות האלה, במיוחד ביום האם", מסר הנציג לאתר "דיילי מייל", והוסיף: "ג'רי מאוד אוהבת את בנות הספייס גירלס, אמה, מלאני סי, ויקטוריה ומלאני בי, והיא מאוד רוצה שאתם, המעריצים, תדעו שזה ממש לא נכון ולא קרה מעולם".

 

אבל למה דווקא ביום האם? (צילום: Gettyimages)
אבל למה דווקא ביום האם?צילום: Gettyimages

 

עוד הוסיף הנציג ואמר כי האליוול מאוד נפגעה מדבריה של מלאני בי, והיא לא היחידה. "כל השמועות האלה פגעו בג'רי מאוד וכמו כן בבני משפחתה. ג'רי מאוד מתרגשת ומחכה לאיחוד עם הבנות, לפגוש שוב את כל המעריצים ויותר מכל ליצור זיכרונות חדשים".

 

תגובתה של האליוול הגיעה ימים ספורים לאחר שמקורבים לשתיים סיפרו לאתר כי הקשר המיני בין בראון להאליוול נמשך יותר משנה. "מערכת היחסים ביניהן התחילה ממש בתחילת דרכן של הספייס גירלס והיא נמשכה הרבה יותר מ'רק לילה אחד', למעשה הקשר האינטימי ביניהן נמשך קרוב לשנה", סיפר מקור אלמוני, והוסיף: "הייתה ביניהן תשוקה מטורפת שהתחילה ממש מהיום הראשון".


מעניין איך בעלך קיבל את זה. האליוול וכריסטיאן הורנר (צילום: Gettyimages)
מעניין איך בעלך קיבל את זה. האליוול וכריסטיאן הורנרצילום: Gettyimages

 

כמובן שבראון לא יכלה להתעלם מהצהרתה של האליוול ושלחה נציג מטעמה כדי שימסור את תגובתה לעיתון The Mirror: "מלאני נבוכה לחלוטין מכך שג'רי מכחישה את מה שהיה ביניהן. היא מנסה לגרום למלאני לצאת שקרנית ולמעשה מוחקת את כל ההיסטוריה המשותפת שלהן יחד". טוב, יש לנו תחושה שעד שהאיחוד המדובר ייצא לפועל אנחנו נזכה לכמויות עצומות של רפש. נמשיך לעדכן.

 

 
 
מכחישה בכל תוקף (צילום: Gettyimages)
מכחישה בכל תוקףצילום: Gettyimages
 
מעניין כמה טינופת תצוץ עד האיחוד (צילום: AP)
מעניין כמה טינופת תצוץ עד האיחודצילום: AP
 

וזה הראיון שגרם לכל הבלאגן:

 
 
 
 
 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018