רכילות+
אשת חיל: אביבית בר זוהר נכנסת למטבח
כוכבת הריאליטי הקריבה את המטבח הפרטי שלה לטובת צילומים מלכלכים במיוחד, ולא שכחה לחלק טיפים שקשורים לשני תחומי העניין המועדפים עליה: גברים וקינוחים

 

 

אחרי שסיפרה לנו בראיון בחודש דצמבר האחרון  "שאלוהים נגע בה" כשהצטלמה לקמפיין ראשון שקטפה אחרי שיצאה מבית האח הגדול, אביבית בר זוהר לא קופאת על השמרים ונכנסה למטבח לסשן של אפייה. הפעם זה קרה מול המצלמות במטבח ביתה של כוכבת הריאליטי, שסימנה וי והעשירה את חשבון הבנק שלה בעשרות אלפי שקלים בקמפיין חדש לחג של מותג הבישול והאפייה "סאוטר" מבית אלקטרה.

 

תשלחי לנו מתכון או עדיף את העוגה. אביבית בר זוהר בקמפיין חדש (צילום: אור גפן)
תשלחי לנו מתכון או עדיף את העוגה. אביבית בר זוהר בקמפיין חדש

 

בר זוהר, שכבר מזמן הוסיפה לקורות החיים שלה את הטייטל גורו לענייני זוגיות, עשתה הפסקה מהעצות שהיא מחלקת בחשבון האינסטגרם שלה ל-330 אלף העוקבים, ופינתה את לוח הזמנים שלה לטובת הקמפיין החדש, בו היא פונה לקהל הגברי ומעניקה עצות להכנת מאפים וקינוחים יצירתיים שיצליחו לרגש את בנות הזוג שלהם.

אם כל זה לא מספיק לכם, היא גם דאגה לספר שבקרוב תחזיר עטרה ליושנה ואחרי שכבר הייתה בעלת קונדיטוריה שזכתה לשם "האופה היפה" ברחובות. בקרוב היא תחזור לתחום, תחבור לאחותה נופית והשתיים יקימו עסק למכירת מאפים וקינוחים. השם יישאר אותו שם, למקרה שתחשקו בקרם ברולה טוב. ומה קורה בחיי האהבה של הגברת? בין רידוד לריפוד, בר זוהר דאגה לעדכן שהיא עדיין סינגל ליידי ומחכה לאביר על הסוס הלבן.


לא שוכחת לחלק עצות בענייני זוגיות (צילום: אור גפן)
לא שוכחת לחלק עצות בענייני זוגיות

שמרי לנו חתיכה (צילום: אור גפן)
שמרי לנו חתיכה

הסינר הפרחוני זה משהו (צילום: אור גפן)
הסינר הפרחוני זה משהו

אני רק מיישרת (צילום: אור גפן)
אני רק מיישרת

איך עדיין לא ליהקו אותך ל"רווקה"? אביבית בר זוהר  (צילום: אור גפן)
איך עדיין לא ליהקו אותך ל"רווקה"? אביבית בר זוהר

 

צילום: אור גפן

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018