רכילות+

זה תמיד אהבה: הזמר עברי לידר מצפה לילד

הזמר האהוב חשף בחשבון האינסטגרם שלו שהוא מצפה לילד באמצעות הליך פונדקאות שמתקיים בארצות הברית. בפוסט המרגש כתב על הקושי בשמירת הסוד, הציפייה וגם התהיות לגבי מעמדם של חברי הקהילה הגאה בישראל

מרגש! הפוסט שעברי לידר העלה לחשבון האינסטגרם שלו (צילום מסך)
מרגש! הפוסט שעברי לידר העלה לחשבון האינסטגרם שלוצילום מסך

 

 

הזמר האהוב עברי לידר (45) חשף היום (ד') בפוסט מרגש מאוד שהוא מצפה לילד ראשון. לידר סיפר גם על הליך הפונדקאות שנמצא בעיצומו ועל ההתרגשות הרבה שמלווה אותו ואת הסוד ששמר שבועות רבים: "הפוסט הזה הוא אולי המשמעותי והמרגש בחיי" כתב. "חשוב לי שתשמעו את הדברים בפעם הראשונה ממני. לפני חצי שנה , אחרי תהליך ארוך של התלבטות על הדרך המתאימה לי , התחלתי בהליך פונדקאות בארצות הברית.  אני מאושר לשתף אתכם, עברנו את השבוע ה-12 להריון. למען האמת היה לי קשה לשמור בסוד דבר כל כך משמח וגדול שקורה בחיי. אבל החלטתי לגלות אחריות ולחכות עד השבוע ה-12". בשלב הזה כבר התחלנו לדמוע.

 

היי אבאל'ה! (צילום: אמיר מאירי)
היי אבאל'ה!צילום: אמיר מאירי

 

"לאורך התקופה , אני מנסה להבין מדוע נמנע ממני לעבור את התהליך המופלא הזה בישראל?! להיות קרוב לאשה המדהימה הנושאת את בני ועוזרת לי להגשים חלום . יש לנו קשר נהדר והדוק , אבל - הייתי מאושר להיות נוכח פיזית בכל בדיקה ורגע משמעותי ולא ממרחק הסקייפ. כשהתחלתי לחשוב לעומק על הרצון שלי לילד כתבתי את הטקסט הבא:

'לילד שלי יהיו ארמונות וימים מלאים בצחוק ובשיר,
לילד שלי יהיו משחקים , מכוניות בצבעים ותמונות על הקיר,
לילד שלי יהיה העולם נקי משנאה בין בני האדם.

מלחמות העבר, רק בספרים, שילמד בבית ספר הילד שלי'"

לידר חתם את הפוסט במילים "מצפה בהתרגשות". בסוף הקיץ האחרון היו אלה הזמר הראל סקעת ובן הזוג עידן רול, שהפתיעו את כולנו בסוף הקיץ שעבר כשהביאו לעולם ילד בהליך פונדקאות שהתקיים בארה"ב.


 

זה תמיד אהבה (צילום מסך)
זה תמיד אהבהצילום מסך

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018