המלכה אליזבת אסרה על מייגן לענוד את התכשיטים של דיאנה

המלכה אליזבת החליטה שהגיע הזמן לעשות סדר בארמון ולהעמיד את הדוכסית מסאסקס במקומה, וכתוצאה מכך אסרה עליה לענוד את התכשיטים של הנסיכה דיאנה המנוחה - משהו שלקייט מידלטון עדיין מותר. יהלומים הם לא לנצח, מייגן

תחת איסור. מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
תחת איסור. מייגן מרקל והנסיך האריצילום: Gettyimages

 

אם לרגע חשבנו שהתנהגותה של מייגן מרקל תעבור בשתיקה, מתברר שטעינו - ובגדול. המלכה אליזבת, שכנראה כבר מותשת מהדרמות של הדוכסית מסאסקס, החליטה לנקוט עמדה ולהעמיד את הגברת במקומה - שלטענתה נמצא מתחת לקייט מידלטון, והגיע הזמן שהיא תדע את זה. לא נעים בכלל.  

 

החליטה לעשות סדר. המלכה אליזבת (צילום: Gettyimage)
החליטה לעשות סדר. המלכה אליזבתצילום: Gettyimage

 

מלכת אנגליה הכריחה את הנסיך וויליאם לאסור על מרקל לענוד את התכשיטים מהאוסף המלכותי, ואת התכשיטים של הנסיכה דיאנה בפרט - כך דווח אתמול (ד') באתר The Sun. על פי הדיווחים, האיסור החדש הגביר והחמיר במידה ניכרת את המתיחות בין הנסיכים וויליאם והארי.

 

מקור אלמוני סיפר לעיתון כי המלכה לא מתרשמת לטובה מהתנהגותה של מייגן, ומשם הגיע האיסור. "זו סיטואציה מאוד מפתיעה שמתקיימת כבר כמה חודשים", סיפר המקורב, והוסיף: "זה גורם למתח רב בין האחים, וכמו כן מכאיב לנסיך הארי ומכעיס אותו מאוד".

 

תגידו, חשבתם לשנות גישה? (צילום: Gettyimages)
תגידו, חשבתם לשנות גישה?צילום: Gettyimages

 

"שימוש בתכשיטים המלכותיים נתון להחלטתם של המלכה ויועציה, המלכה אליזבת היא זו שמחליטה מי יוכל לענוד את התכשיטים מהאוסף המלכותי ומתי. התנהגותה של מייגן, כולל התנהלותה בהכנות לחתונה, גרמה לכעסים רבים ואף לטינה שנשארה בארמון. המלכה כלל לא התרשמה לטובה מדרישותיה של מייגן, שרק הצטרפה למשפחה, וכתוצאה מכך הוחלט לא לאפשר למייגן גישה לכל האוסף המלכותי - במיוחד לא לתכשיטיה של הנסיכה דיאנה".

 

אז מה מייגן, לא חושבת שאת מגזימה? (צילום: Gettyimages)
אז מה מייגן, לא חושבת שאת מגזימה?צילום: Gettyimages

 

עוד הוסיף המקור ואמר: "המלכה אליזבת אוהבת את מייגן מרקל ברמה האישית, אבל יש פה עניין של כבוד. זו דרכה של המלכה לשמור על הסדר בארמון ועל ההיררכיה. זאת אומרת שגם אם מייגן היא האישה המוכרת ביותר בעולם, היא נמצאת בדירוג נמוך יותר מקייט מידלטון". אוקיי, יש לנו תחושה שהנסיך הארי, שכזכור כבר צעק בארמון "מייגן תקבל את כל מה שהיא רוצה", לא יעבור על זה בשתיקה. נמשיך לעדכן.

 

רגעים של נחת. קייט מידלטון (צילום: Gettyimages)
רגעים של נחת. קייט מידלטוןצילום: Gettyimages

 

משפחה - אבל עד התכשיטים (צילום: Gettyimages)
משפחה - אבל עד התכשיטיםצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018