רכילות+
פארוק וסורייה בישראל: כוכבי "הכלה מאיסטנבול" נחתו בארץ
על אף הסערה והאיומים: כוכבי הטלנובלה הפופולרית ביותר בישראל הגיעו לארץ ויקיימו שתי הופעות בתל אביב. עד שהם יעלו על הבמה, תפסנו אותם בפפראצי לוהט במיוחד על אדמת ארץ הקודש

 

 

אוזג'אן דניז ואסלי אנבר, כוכבי "הכלה מאיסטנבול" בישראל: חודשיים אחרי שקראתם לראשונה ב-ynet כפי שחשף העיתונאי רן בוקר, שכוכבי "הכלה מאיסטנבול" אוזג'אן דניז (פארוק) ואסלי אנבר (סורייה) יגיעו להופעה בישראל. השחקנים נחתו היום (ו') בטיסה ישירה מאיסטנבול ומיהרו לעשות צ'ק אין בסוויטה הנשיאותית של מלון "הרודס" בהרצליה, שתעמוד לרשותם במהלך הביקור. במהלך היום יקיימו הכוכבים מפגש עם מעריצים ברי מזל בחסות HOT.
 

כוכבי הטלנבולה הטורקית דניז ואנבר הגיעו לישראל לטובת שתי הופעות ב"היכל מנורה" בתל אביב, שיתקיימו במוצאי שבת וביום ראשון וצפויים להישאר איתנו עד יום שני. אנבר, שמשחקת לצידו של דניז, תיקח חלק במופע עצמו של והיא צפויה לעלות לבמה ולבצע מספר שירים המופיעים בסדרה. עשרות מעריצי חיכו לכוכבי הסדרה מחוץ למלון.

 

למי שבמקרה הספיק לשכוח, סערה התחוללה סביב הביקור המדובר של כוכב הטלנובלה הטורקי, כשיחד עם הידיעה על המופעים בארץ החל דניז לקבל מגורמים בטורקיה איומים על חייו ועל חיי משפחתו, בדרישה שיבטל מיד את הגעתו. לשמחתם של המעריצים האדוקים שכבר רכשו כרטיסים, ולבקשת המפיקים המקומיים שדאגו להבאתו לארץ הוא, שלח קטע וידיאו שמבטיח את ביקורו. אבל זה, כאמור, שייך להיסטוריה ופארוק כאן איתנו.

 

 

   

פארוק בכניסה למלון  (צילום: אמיר מאירי)
פארוק בכניסה למלון צילום: אמיר מאירי

 


הבאת רחם לוקום? (צילום: אמיר מאירי)
הבאת רחם לוקום?צילום: אמיר מאירי

אין מקום לאסמה במעלית הזאת (צילום: אמיר מאירי)
אין מקום לאסמה במעלית הזאתצילום: אמיר מאירי

הלכנו לקנות טישו לפני שייגמר מהמלאי (צילום: אמיר מאירי)
הלכנו לקנות טישו לפני שייגמר מהמלאיצילום: אמיר מאירי

 

רעננה כמו אחרי שעתיים טיסה (צילום: אמיר מאירי)
רעננה כמו אחרי שעתיים טיסהצילום: אמיר מאירי

סורייה תשיר לנו סולו (צילום: אמיר מאירי)
סורייה תשיר לנו סולוצילום: אמיר מאירי

 

צילום ורץ הביתה לאכול בורקס טורקי: אמיר מאירי

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018