ריחו"ל
דיווה: בתה של קים קרדשיאן גנבה את ההצגה
נורת' ווסט, בתם של כוכבת הטראש וקניה ווסט, רק בת 5 וכבר מוכיחה לכולם שהיא בדרך להיות כוכבת. הגברת הקטנה השתלטה על המיקרופון באירוע מטעם הכנסייה והראתה לכולם מי הדיווה האמיתית. צפו

 

 

בתה של קים קרדשיאן (38), נורת' ווסט, רק בת 5 וכבר הספיקה לככב על שער מגזין נחשב ולהשתתף בתצוגת אופנה. אז נכון, זה לא באמת הפתיע אותנו, בכל זאת מדובר בבתם של כוכבת הטראש והזמר המעורער, קניה ווסט, מה שרק הופך את זה להרבה יותר הגיוני שהגברת הצעירה תעבור לפרונט ותחפש את המצלמה. וזה בדיוק מה שנורת'י עושה.

 

אתמול (א'), בזמן שאתם ניסיתם להתמודד עם שביזות יום א', הראפר גרר איתו את כל משפחתו, כמו בכל יום ראשון, לטובת מפגש של הכנסייה. רק שהפעם, מי שהחליטה שנמאס לה לשבת בצד ולצפות באבא שלה שר את נשמתו, היא נורת', שתפסה את המיקרופון והראתה לכולם מי הדיווה האמיתית בפולחן.  

שרה מהלב. נורת' ווסט (צילום: אינסטגרם)
שרה מהלב. נורת' ווסטצילום: אינסטגרם

 

ווסט ג'וניור, שממש לא הסתפקה בלעמוד עם המיקרופון ליד אביה, תפסה את הסטנד וסחבה אותו קדימה, כדי שחלילה לא יהיה מצב שמישהו לא יבחין בה שם מאחור והפגינה ביצועי שירה מרשימים. טוב, למען האמת, לא ציפינו למשהו אחר.

 

כמובן שקרדשיאן, אמה הגאה, לא פספסה את ההזדמנות לתעד את כל הטוב הזה, העלתה לסטורי, וכתבה: "תראו אותה עוברת קדימה", בשילוב של אימוג'י צוחק. וול, קימי, אנחנו לא יודעים איך לומר זאת בעדינות אבל יש לנו תחושה שנורת' הולכת להשאיר לך הרבה מאוד אבק.   

 

ויוה לדיווה! (צילום: אינסטגרם)
ויוה לדיווה!צילום: אינסטגרם

 

השתלטה על המיקרופון (צילום: אינסטגרם)
השתלטה על המיקרופוןצילום: אינסטגרם
 

 

התפוח לא נפל רחוק מהעץ. ווסט וקים קרדשיאן (צילום: אינסטגרם)
התפוח לא נפל רחוק מהעץ. ווסט וקים קרדשיאןצילום: אינסטגרם

משפחה שכזו (צילום: אינסטגרם)
משפחה שכזוצילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018