מייגן מתפרעת, אבל המלכה נוזפת דווקא בקייט
בזמן שהדוכסית מסאסקס, מייגן מרקל, מגיעה לאירועים ציבוריים בחצאיות מיני ולק בציפורניים, הדוכסית מקיימברידג', קייט מידלטון, מקבלת הערות מהמלכה אליזבת בכל פעם שהיא עוברת על חוקי הלבוש של הממלכה

גברת, איפה הגרביונים שלך? קייט מידלטון (צילום: Gettyimages)
גברת, איפה הגרביונים שלך? קייט מידלטוןצילום: Gettyimages

 

בזמן שהגברת מייגן מרקל, שעוד לא סגרה שנה בארמון, עוברת על כל חוק אפשרי ובצורה לא מוסברת מצליחה לצאת מזה איכשהו ללא פגע, גיסתה, קייט מידלטון, חוטפת לא מעט נזיפות מהמלכה אליזבת, על כל קוד לבוש שנשבר. זה רק אנחנו או שיש פה עניין של אפליות?


קלאסית (צילום: Gettyimages)
קלאסיתצילום: Gettyimages

 

"לקייט יש חוקים רבים שאסור לה לעבור עליהם", סיפרה העיתונאית אשלי פירסון, והוסיפה: "המלכה אליזבת הרבה יותר קפדנית בכל הנוגע ללבוש של קייט, מה שגורם למלכה להעיר לה לעיתים קרובות, ממש בכל פעם שהיא אינה מרוצה מהופעתה של הדוכסית". אגב, זה הזמן לציין שהמלכה מעירה למידלטון על כל מה שנוגע ללבוש, החל מהגזרה, דרך האורך ועד הצבע. בקיצור, קייט, תשכחי מחופש בחירה.

 

מומחה לענייני הממלכה הוסיף וסיפר כי ההערות מגיעות מכיוון שמידלטון צפויה לשנות את הסטטוס ל"מלכה רעיה", בניגוד למרקל, שלא תקבל את התואר הזה לעולם. "מייגן וקייט לא נמצאות באותו מעמד, בזמן שמייגן מרשה לעצמה להגיע לאירועים ציבורים בחצאיות מיני וכתפיים חשופות, לקייט יש קוד לבוש מסויים שאסור לה לחרוג ממנו".

לא נשקר, פחות התחברנו לשמלה (צילום: Gettyimages)
לא נשקר, פחות התחברנו לשמלהצילום: Gettyimages

 

לטובת אלה שפחות בקיאים בענייני הממלכה נשמח להזכיר כי רק בשבוע שעבר דיווחנו על כך שהדוכסית מקיימברידג' מבלה הרבה עם המלכה אליזבת, שמכינה אותה לקראת שינוי הסטטוס וקבלת הכתר. אז נכון, אסור לנו לשכוח את הנסיך צ'ארלס, שמחכה לשבת על כס המלוכה כבר כמה עשורים, מה שגורם לנו להאמין שהוא לא יוותר על הכתר לטובת בנו, הנסיך וויליאם, לכן ייקח קצת זמן עד שהאחרון יהפוך למלך, אבל אתם יודעים מה אומרים, עדיף להיות מוכנים.

אל אלוהים, כתף חשופה! מידלטון והנסיך וויליאם (צילום: Gettyimages)
אל אלוהים, כתף חשופה! מידלטון והנסיך וויליאםצילום: Gettyimages

נסיכה פרחונית (צילום: gettyimages)
נסיכה פרחוניתצילום: gettyimages

"למה תמיד אני חוטפת על הראש". מייגן מרקל ומידלטון (צילום: AP)
"למה תמיד אני חוטפת על הראש". מייגן מרקל ומידלטוןצילום: AP

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    ספיישל
    הדגמים המנצחים של 2018