ריחו"ל
מה גרם להידרדרות במצבה הנפשי של בריטני ספירס?
הזמרת בריטני ספירס, שאושפזה בתחילת החודש למוסד לבריאות הנפש, חשה ברע לאחר שהתרופות הפסיכיאטריות שנטלה לפני האשפוז הפסיקו להשפיע עליה. הרופאים רקחו קוקטייל תרופות חדש, אבל זה היה מאוחר מדי והיא נזקקה לטיפול רפואי דחוף

רק בריאות. בריטני ספירס (צילום: Ap)
רק בריאות. בריטני ספירסצילום: Ap

 

הזמרת בריטני ספירס (37) עוברת ימים לא פשוטים לאחר שאושפזה בתחילת החודש במוסד לבריאות הנפש. אתר TMZ דיווח שספירס הייתה מוטרדת מאוד ממצבו הרפואי של אביה, ג'יימי, שסובל מבעיות חמורות במעי הגס. בריטני עמדה לצידו לאחר שעבר שני ניתוחים וסבל מסיבוכים רבים, ונראה שהסיטואציה הקשה החלה לגבות ממנה מחיר.

 

על פי מקורבים לזמרת, מה שהביא לאשפוז הנוכחי היו התרופות הפסיכיאטריות שהיא נוטלת. האתר TMZ דיווח היום (ג') שתרופות פסיכיאטריות שספירס

נטלה הפסיקו להשפיע עליה. רופאיה של הזמרת רקחו עבורה קוקטייל תרופות חדש, שהוביל לאשפוז. כשמפסיקים לקחת תרופות פסיכיאטריות יש לעשות זאת בהדרגה והמעבר מהקוקטייל הישן לזה החדש, גרם להחמרה במצבה הנפשי של בריט בריט עד שהיה חשש ממשי לחייה. על פי האתר, המינונים של התרופות נקבעים בדרך של ניסוי וטעייה וכעת כשהיא מאושפזת ונמצאת תחת פיקוח, הרופאים מצאו את המינונים הנכונים שייטיבו עמה.

 

בזמן שספירס מחלימה ומתאוששת, מעריציה החלו לטעון ברחבי הרשת שהיא אושפזה בכפייה. אימה של ספירס, לין, רמזה בצורה עבה שהשמועות נכונות לאחר שחילקה לייקים לתגובות בהן נטען שהזמרת נלקחה לבית החולים בניגוד לרצונה. האם אנחנו עדים להתמוטטות נוספת אחרי זו שהתרחשה בשנת 2007? נמשיך לעקוב.

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018