רכילות+
מדוע הוזעקה משטרה לסט הצילומים של נטלי דדון ואסף גורן?
משטרת הצניעות בגבעתיים: ניידת הוזעקה לסט הצילומים של קמפיין אופנה בכיכובם של נטלי דדון ואסף גורן, בטענה שהיו חושפניים מדי. מוגזם או מוצדק?

 

לפני התקרית: נטלי דדון ואסף גורן על סט הצילומים

לפני התקרית: נטלי דדון ואסף גורן על סט הצילומים

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

אנחנו רגילים לשמוע סיפורים מאחורי הקלעים שמתרחשים בצילומי קמפיין אופנה אבל אנחנו מודים שהסיפור הפעם בהחלט קופץ לראש הרשימה ואם לא היינו בוטחים במקורות שלנו היינו בטוחים שמישהו עובד עלינו.

 

נתחיל מהסוף הפעם וכבר נגלה לכם שניידת משטרה עירונית הגיעה לסט הצילומים לקמפיין האופנה של המותג FILA, שצולם במהלך חול המועד, בכיכובם של נטלי דדון ואסף גורן מה שכמעט גרם להפסקת הצילומים. אז מה הסיבה שמשטרת ישראל הטריחה את עצמה בחג והגיעה לצילומים? תמשיכו לקרוא.

 

משטרת הצניעות. אסף גורן ונטלי דדון על סט הצילומים של FILA (צילום: שוקה כהן)
משטרת הצניעות. אסף גורן ונטלי דדון על סט הצילומים של FILAצילום: שוקה כהן

 

מסתבר שהצילומים "החושפניים" של החברים הטובים מבית האח הגדול, שהתקיימו בסקייטפארק בגבעתיים, לא מצאו חן בעיני העוברים והשבים השמרנים שהתקשרו לדווח למשטרה העירונית על שני הטאלנטים שהסתובבו במקום עם בגד גוף (דדון) וללא חולצה (גורן). ממש רחמנא ליצלן! 

 

לאחר בירור קצר של הפקחים, התבקשו השניים לכסות את עצמם וזאת מתוך התחשבות בכלל הציבור בחג הפסח. לאחר רבע שעה של הפסקה והבהרה שיתנהגו בהתאם חודשו הצילומים.

 

תגובת עיריית גבעתיים: "צר לנו על הנסיון המגוחך לייצר כתבת יחסי הציבור על חשבון האמת. הצילומים שנערכו בשטח ציבורי עירוני שנועד לגלישת ילדים ונוער, לא תואמו והוסדרו עם העירייה מראש, כפי שמחוייב. חברת ההפקה, על דעת עצמה בלבד, הגיעה בחול המועד פסח, למרכז רחבת הסקייט פארק העירונית, כשהם כוללים צוותי הפקה וחדרי הלבשה שמוקמו על רחבת הגלישה. הצילומים היוו הפרעה לילדים והנוער שהגיעו לגלוש במקום ואכן, תושבים זועמים צלצלו למוקד העירוני בטענה שהגיעו עם הילדים לבלות בפארק ולא לתצוגת בגדי ים. הטענה הייתה טענה ערכית לגיטימית ולא טענת 'צניעות' כפי שהוצגה בכתבה. למקום גם לא נשלחה 'משטרה' אלא פקח שיטור עירוני, אבל כנראה שהעובדות היו הורסות סיפור טוב. אנו מקווים כי בעתיד חברת ההפקה תסדיר צילומים מול הרשויות, כפי שראוי היה שיעשו מראש".

 

 

 

שים חולצה או שנקרא לשוטר (צילום: שוקה כהן)
שים חולצה או שנקרא לשוטרצילום: שוקה כהן

בעצם לא צריך (צילום: שוקה כהן)
בעצם לא צריךצילום: שוקה כהן

ספורטיבית (צילום: שוקה כהן)
ספורטיביתצילום: שוקה כהן

שוברים את הרשת (צילום: שוקה כהן)
שוברים את הרשתצילום: שוקה כהן

חכי רגע אני בשיחה. דדון וגורן (צילום: שוקה כהן)
חכי רגע אני בשיחה. דדון וגורןצילום: שוקה כהן

 

צילום: שוקה כהן

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018