רכילות+

שני גולדשטיין: "אם לעומר תהיה מישהי חדשה, היא תמות"

פגשנו את שני גולדשטיין מאחורי הקלעים של צילומי שער "פנאי פלוס" ושאלנו אותה על הפרידה מעומר גורדון, האם היא חושבת שהיא הייתה מצליחה להתפרסם בלי להשתתף ב"אח הגדול" ומה החלומות שלה לעתיד. צפו

 

צילום: חגי דקל | עריכה: רז רפאל

צילום: חגי דקל | עריכה: רז רפאל

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

שבועיים בלבד אחרי הפרידה מעומר גורדון, בן זוגה מזה שנתיים וחצי שאותו פגשה במסגרת "האח הגדול", גולדשטיין מתפקסת מחדש על חייה ושאיפותיה, ומסבירה מדוע נפרדו ("זה לא שהאהבה נגמרה"), כיצד התגובות אחרי התוכנית פגעו בה ("לא תיארתי לעצמי כמה רוע יכול להיות באנשים"), וכיצד נמנעים מהשתכשכות בכל הצהוב הזה ("תעשו גוגל, תראו מעט מאוד אייטמים עליי על דברים שלא קשורים לעבודה ולעשייה").

 

האהבה בין גולדשטיין (28) וגורדון (38) ניצתה באור הזרקורים, אל מול מצלמות בית "האח הגדול" בעונתה האחרונה בקשת 12. ובהתאם למעמדם האינסטנט־סלבי ולבמה הגדולה שבה החלה מערכת היחסים ביניהם, התקשורת עקבה בעניין רב אחרי הזוג הפוטוגני להחריד. אולי עניין רב מדי.  "פשוט הפסקנו להיות אנחנו", מנסה גולדשטיין להסביר מה אירע בין השניים שהוביל לפרידתם, "ההרמוניה נעלמה. זה לא שהאהבה נגמרה, אלא משהו בתקשורת שאבד. ניסינו לעבוד על זה הרבה, לא הרמתי ידיים בקלות, וכשזה התפרסם זה היה אחרי המון זמן של ניסיונות ועוד סיבוב. שנינו נלחמנו, אבל זה כבר לא היה זה. התבגרנו בנפרד, לכל אחד כבר נהיו רצונות שונים וראיית עולם אחרת".

 

מפחדת מעין הרע. שני גולדשטיין (צילום: רותם לובל)
מפחדת מעין הרע. שני גולדשטייןצילום: רותם לובל

 

איך את כבר רעננה וזורחת שבועיים אחרי הפרידה?

"למה לא? אני בנאדם שגם ככה נופל למקום של דיכאון וחרדה, יש לי את זה באופי. אם אני לא אחזיק את עצמי וארים את עצמי, זה יתדרדר מהר מאוד. אני חושבת שעכשיו זה בדיוק הזמן לדאוג לעצמי נטו, אבל זה לא שנפרדנו כי בא לי לעשות דברים. אף פעם לא חסמנו אחד את השנייה, כל אחד יצא מתי שהוא רצה והלך לאן שבא לו ונסע לחו"ל, זו הייתה מערכת יחסים הכי מפרגנת".

 

אז לא הייתה שם קנאה?

"ממש לא. קנאה תלויה בתחושה שהבן זוג נותן לך ועומר הוא בנאדם מאוד כן ופתוח, היינו כל כך בטוחים בקשר, כך שלא הייתה סיבה להסתיר או לעשות הצגות. גם אם מישהי הייתה שולחת לו הודעה, הוא היה מראה לי והיינו צוחקים על זה. בקטע הזה עומר אלוף. כשהיינו יוצאים ונגיד, הייתי יושבת חצי מטר ממנו ומדברת עם חברה, הייתי רואה בנות שמתחילות איתו".

 

די. ולא התעצבנת מזה?

"לא הייתה לי בעיה. אבל הייתה פעם אחת שהתעצבנתי, לא בקטע של דאגה, אלא מהדיס ריספקט אליי. אני כאישה לא הייתי עושה את זה, את רואה שאני עומדת לידו! ואת הרי יודעת שאנחנו זוג, בחייאת. היא התחילה איתו ועשתה את זה בצורה מעצבנת ומתמרחת כזאת, 'איך קוראים לךְ?'. יאללה, תתקדמי, תחפשי בגוגל. פשוט הלכנו ממנה ואמרתי לה בצחוק, 'איך קוראים לךְ?'. צחקנו ובזה זה נגמר".

 

15 דקות תהילה? הצחקתם אותה (צילום: רותם לובל)
15 דקות תהילה? הצחקתם אותהצילום: רותם לובל

 

פוקוס לא חסר לה. למרות שלקחה את המקום השני והמכובד באותה עונה של 'האח' שבה אביחי אוחנה גרף את המיליון, הצטיירה בתוכנית כדמות שנויה במחלוקת. מתוך התככים והחרמות בבית, גולדשטיין, בלוק של הריץ'-ביץ' הצפון תל אביבית, התגלתה כאישה דעתנית, אינטליגנטית וחזקה, בתוספת גובה של 1.75 מטר ("עם עקבים אני מדגדגת את ה-80") ורגליים שמסוגלות להקיף את העולם.

 

"אני אסירת תודה על הדבר הזה, כי בכל זאת, זה נתן לי פלטפורמה ומקפצה מאוד מפתיעה לטובה", היא מסכמת את חוויית "האח". "מצד שני - לא שדמיינתי להפוך למאמי הלאומית, אני מכירה את עצמי והתכוננתי לזה שלא כל המדינה הולכת לאהוב אותי - אבל לא תיארתי לעצמי כמה רוע יכול להיות באנשים. כתבו לי דברים מאוד קשים. אני חושבת שהגענו למקום כל כך אפל באנושות. אם פעם ההודעות עוד היו אנונימיות, היום אנשים כותבים עם הפרצוף שלהם בפייסבוק, ובקליק אחד אני נכנסת ורואה מי הם ואיפה הם גרים. אין בושה יותר! ואני לא מבינה את הצורך הזה, מעולם לא היה לי צורך לכתוב משהו רע על מישהו, גם לא בפוליטיקה. קראתי דברים פוגעניים ומבזים, שלא האמנתי שלאנשים האלה יש ילדים בבית. אבל זה בסדר, יש לי זיכרון צילומי חריף".

 

 

מתים לראות מה יהיה איתך בעוד שנתיים (צילום: רותם לובל)
מתים לראות מה יהיה איתך בעוד שנתייםצילום: רותם לובל

 

איך מצליחים להתנתק מהתווית הלא מחמיאה שנדבקת לעיתים ליוצאי ריאליטי?

"לא להתעסק ולדוש בצהוב. תעשי גוגל, תראי מעט מאוד אייטמים עליי על דברים שלא קשורים לעבודה ולעשייה. ואם כן, זה משהו באמת גדול, כמו הפרידה. הכל יהיה עם עניין ותוכן. יש כמה חברות שהסתכסכתי איתן במקביל לפרידה, חלקן מאוד מפורסמות, אבל בחיים לא עשיתי מזה באז תקשורתי. זה דוחה בעיניי".

 

איך בכל זאת מצליחים להישאר בתודעה אחרי ריאליטי?

"אני נזהרת כי זה עלול להישמע מתנשא; צריך יכולות וכישרון בדברים שקשורים לעולם הזה. אם אתה לא מוכשר במשהו, אז לא משנה כמה אתה יפה, אתה צריך למצוא מה לעשות ולהתפתח. אני באופן אישי בחרתי להתרחק מכל מה שהוא צהוב בלי תוכן. נגיד, קשה לי עם אנשים שהקריירה שלהם זו הזוגיות שלהם. מה אתם? אנחנו זוג. עומר ואני בחרנו לא לעשות בזוגיות שלנו שימוש וכל התקופה שהיינו ביחד לא היה לנו ראיון זוגי אחד. כשהיו לו ימי צילום, בחיים לא באתי להיות החברה שעומדת בצד והוא מעולם לא בא לימי צילום שלי. היה לנו מאוד ברור שאנחנו ביחד אבל שלכל אחד יש את החיים שלו".

 

הכתבה המלאה עם שני גולדשטיין וכתבות נוספות בגיליון החדש של פנאי פלוס - עכשיו בדוכנים!

 

עכשיו בדוכנים! (צילום: רותם לובל)
עכשיו בדוכנים!צילום: רותם לובל

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018