ריחו"ל

בחזרה לשנות ה-90: שרון סטון משחזרת סצנה בלתי נשכחת

השחקנית הלוהטת נבחרה לככב על שער מגזין Vogue Portugal כשהיא משחזרת את הסצנה הבלתי נשכחת מהסרט "אינסטינקט בסיסי". זה רק אנחנו או שנהיה פה ממש חם?

יאוזה! שרון סטון (צילום: Vogue Portugal)
יאוזה! שרון סטוןצילום: Vogue Portugal

 

השחקנית דוגמנית הלוהטת, שרון סטון, שבחודש מרץ האחרון חגגה את יום הולדתה ה-61, נבחרה לככב על שער מגזין Vogue Portugal ועשתה זאת כשהיא משחזרת את הסצנה הבלתי נשכחת מהסרט "אינסטינקט בסיסי". כן, זה בדיוק הקיו שלכם ללכת ולהוריד את הטמפרטורות של המזגן.

 

 
"כשהתחלתי את דרכי בתעשייה המונח 'מזויף' היה מושג קבוע אצל המלהקים, שבדקו האם גם אני כזו. כולם תמיד ישבו סביב שולחן גדול ודיברו על כל המועמדים וניסו להבין האם אנחנו מזויפים או אמיתיים. למזלי, כל הצוות החליט שאני לא מזויפת", אמרה סטון במהלך הריאיון.

 

עוד הוסיפה ודיברה סטון על הדימוי הנשי בקולנוע ועל היחס שהן מקבלות: "בכנות, נשים ברוב המקרים לא מציגות את מי שהן באמת. אף פעם לא חושבים על איך אנחנו מרגישות ומה אנחנו רוצות וזו בדיוק הסיבה לזה שברוב הפעמים הדמויות שאני משחקת הן מסוממות או משוגעות, זה מקל עליי להתמודד עם ההתנהלות מסביב".

 

לוהטת! (צילום: Vogue Portugal)
לוהטת!צילום: Vogue Portugal
 
ועכשיו, לטובת אלה שבמקרה לא צפו בסרט הבלתי נשכח של כל הזמנים, קבלו תקציר: הסרט "אינסטינקט בסיסי" יצא לאקרנים בשנת 1992 כשאת התפקידים הראשיים גילמו סטון ומייקל דאגלס. היא שיחקה סופרת עשירה והוא חקר אותה בחדש לרצח כתוצאה מאהבה. הפריצה הגדולה של סטון הגיעה בעקבות הסרט המדובר והתדמית הסקסית לא עזבה אותה לשנייה, ובצדק.
 
כמובן שאי אפשר בלי תזכורת לסצנה המקורית

כמובן שאי אפשר בלי תזכורת לסצנה המקורית

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 
 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018