בעולם מתרגשים מלידת התינוק המלכותי

הנסיך הארי ומייגן מרקל הביאו לעולם את בנם הבכור, ואם חשבתם שרק אנחנו צרחנו בהתרגשות - יש לכם טעות. מנשיא המדינה ראובן ריבלין ועד הארכיבישוף מקנטרברי. העולם מגיב ללידת היורש

להתראות שעות שינה. מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
להתראות שעות שינה. מייגן מרקל והנסיך האריצילום: Gettyimages

 

אחרי תשעה חודשים עמוסים בשפע של שערוריות זה קרה, מייגן מרקל ילדה היום (ב') את בנה הבכור במשקל 3.260 ק"ג, כשהיא מלווה בבעלה, הנסיך הארי ובאימה דוריה. הלידה המלכותית העסיקה את העולם כולו, שציפה בקוצר רוח לבואו של הבייבי המלכותי, והתגובות המשמחות לא איחרו לבוא.

 

"איחולים חמים לדוכס ולדוכסית מסאסקס לרגל לידת הבן", צייץ נשיא המדינה ראובן ריבלין בטוויטר, והוסיף: "הארי ומייגן אני שולח לכם ברכות וחיבוק גדול, ממני, מנחמה ומכל תושבי ישראל". והוא לא היה היחיד.

 

אם תטוס לבקר - קח אותנו איתך. נשיא המדינה ראובן ריבלין (צילום: EPA)
אם תטוס לבקר - קח אותנו איתך. נשיא המדינה ראובן ריבליןצילום: EPA

 

"זה בן!", צייץ השדרן ריאן סיקרסט, והוסיף: "ברכות למייגן מרקל ולנסיך הארי, התינוק המלכותי הוא השביעי בתור לכתר, והאחרון במרוץ לכס הברזל". אגב, לטובת אלה שפחות בעניינים נציין שכס הברזל לקוח מהסדרה "משחקי הכס".

 

גם הארכיבישוף מקנטרברי (מנהיג הכנסייה האנגליקנית) לא שכח לצייץ ולברך את הזוג המאושר: "ברכות לדוכס ולדוכסית מסאסקס לרגל לידת בנם. מי ייתן ואלוהים יברך את המשפחה שלכם באהבה, בריאות ואושר". גם הוא, בדיוק כמו ריבלין, לא שכח להוסיף את ההאשטג RoyalBaby. יש לנו תחושה שזה הולך להיות התיוג המבוקש ביותר השנה.

 

עדיין מתרגשים מהתמונה הזו. מרקל הארי והארכיבישוף מקנטרברי (צילום: Gettyimages)
עדיין מתרגשים מהתמונה הזו. מרקל הארי והארכיבישוף מקנטרבריצילום: Gettyimages

 

"ברכות לדוכסים מסאסקס על בואו של התינוק. אני מאחלת לכם את כל הטוב ברגע המאושר הזה", צייצה ראש ממשלת בריטניה, הגברת תרזה מיי. וגם מווסטמינסטר לא שכחו להגיב: "ברכות לדוכס ולדוכסית מסאסקס על לידת בנם, מכולנו בווסטמינסטר".

 

"מחכים לביקור בית". מרקל, הארי ותרזה מיי (צילום: Gettyimages)
"מחכים לביקור בית". מרקל, הארי ותרזה מייצילום: Gettyimages

גם החברים הטובים מהסדרה Suits, אתם זוכרים, מהימים שמרקל הייתה שחקנית הוליוודית ולא דוכסית מורדת, מיהרו להגיב לבשורה המשמחת. "אני שולחת לבבות לילד הבריא והנפלא", צייצה החברה הטובה שרה רפרטי (דונה), והוסיפה: "שולחת לכם המון אהבה וברכות". גם השחקן פטריק ג'יימס אדמס, לנצח מייק רוס - אהוב ליבה של רייצ'ל, צייץ ובירך: "בדיוק שמעתי שהעולם נהיה כבד יותר ב-3.260 ק"ג. אני שולח המון אהבה לתינוק ולהורים המקסימים שלו". אולי עכשיו יש סיכוי לפרק איחוד?

 

שרה רפרטי ופטריק ג'יימס אדאמס (Amanda Edwards/Getty Images)
שרה רפרטי ופטריק ג'יימס אדאמסAmanda Edwards/Getty Images

 

הנסיך הארי ברגעיו הראשונים כאבא (צילום: mega)
הנסיך הארי ברגעיו הראשונים כאבאצילום: mega

מזל טוב לאבא הלוהט בתבל!  (צילום: mega)
מזל טוב לאבא הלוהט בתבל! צילום: mega

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018