רכילות+

גפן ברקאי: "אני מוכן לקשר חדש"

פגשנו את גפן ברקאי מאחורי הקלעים של צילומי שער "פנאי פלוס" ושאלנו אותו על לוח הזמנים הצפוף שלו, הסטיגמות שדבקו בו וכמובן - אם יש מצב לקאמבק עם ניבר מדר. צפו

 

 

כוכב נוער? אל תצחיקו את גפן ברקאי - שחקן עסוק והפרזנטור של רנואר - שמסרב לענות על הציפיות שלכם לגביו, יודע שהוא לא כמו כולם וממש לא מבין למה שמישהו יתעניין במה שקרה בינו לבין האקסית ניבר מדר. חושבים שהוא סנוב? אל דאגה, זה ממש לא מערער את עולמו.

 

"אני לא חי את ההווייה של להיות כוכב נוער", הוא מתמרד, "כשבאים להצטלם איתי או כשאומרים לי שנורא אוהבים אותי, או שאני רווק נחשק, זה מחמיא לי, אבל ברור לי שזה לא מכוון באמת אלי. אני לא מתבלבל בין מי אני לבין הצורה שלי בעיניכם. וכן, אני עושה פרוייקטים לנוער, אבל עשיתי גם סרטים למבוגרים (ברקאי השתתף ב"ירח בבית 12 " וב"פוקסטרוט" - מ"ז) ועכשיו יש עוד סדרה שהצטלמתי לה שתעלה בקשת 12 בקיץ הקרוב. אני לא רק כוכב נוער".

 

"לא כל הנוצץ זהב". גפן ברקאי (צילום: מאיר כהן)
"לא כל הנוצץ זהב". גפן ברקאיצילום: מאיר כהן

 

ובכל זאת, האישה מהקפה ביקשה סלפי בשביל הילדים שלה.

"נכון, אני מוכר יותר אצל הילדים והנוער, ברור לי. אני יכול לומר לך שכשנכנסתי לעולם הזה כולם אמרו לי: 'בוא תהיה כוכב נוער', וזה לא כזה קרץ לי כי מראש כיוונתי למשהו אחר".

 

והאמת היא שברקאי הוא לא ממש הטייפקאסט של כוכב נוער. גם המראה שלו - גבעול אירופאי יפהפה, בהיר שיער ומנומש - וגם הכבודה האינטלקטואלית שהוא מביא עמו, עלם חמודות שכל תשובה שלו לשאלה בראיון היא ארוכה, פילוסופית ומנומקת, לא מהסוג שהולמת ילד שרק מלאו לו 24 שנים. "אני שומע הרבה את זה, שאני נשמה זקנה, ואני יודע שאני לא כמו כולם", הוא מאשר. "מאז שהייתי ילד, אין לי את המנגנון הזה של לרצות להיות כמו כולם. העולם הפנימי שלי הוא משמעותית גדול יותר מעולם החיצוני ולפעמים יש איזו ציפייה בגלל המקצוע שלי להיות איזה מופע מהלך, אבל אני לא כזה, ולא משתף פעולה עם זה".

 

אולי בגלל זה התדמית שלך מעט סנובית?

"כבר שמעתי שאני נתפס כמתנשא והבנתי שזה משהו שמדובר, אבל זה לא מערער את עולמי. אני יודע שאני מאוד בשלי וזה לפעמים מתפרש אצל אנשים באופן לא מזמין או לא נחמד. זה לא מביישנות וזה לא ממבוכה, אני לא מתבייש ואני לא נבוך בקלות, כי עם רוב הדברים בי אני מרגיש שלם. אבל אני משתדל לעבוד על זה, לשים לב, כי יש כוח בנוכחות שלי".

 

"מוכן לזוגיות חדשה" (צילום: מאיר כהן)
"מוכן לזוגיות חדשה"צילום: מאיר כהן

 

ברקאי (24) גדל בהוד השרון לאבא בעל מפעל לקמינים ואמא קוסמטיקאית. הוא בכור לאחות בת 21 ויחד הם משפחה מלוכדת שברקאי יכול לדבר עליה שעות. בגיל 17 כבר לוהק ל"יומני החופש הגדול" ומאז הוא לא מפסיק לשחק. לצד זה, כבר 5 שנים שהוא מכהן כפרזנטור של רנואר, ממוקם היטב בין יהודה לוי לניבר מדר. "אמרו שאנחנו יחד עוד לפני שזה קרה. אנשים הניחו הנחות", הוא אומר.

 

אולי נתנו לך רעיונות?

"כשזה קרה באמת, זה יצא די מהר, לא התחבאנו. אבל כל זה היה פשוט נורא מזמן, נפרדנו לפני יותר מחצי שנה. איך זה מעניין עכשיו?".

 

בשבילנו זה עוד נורא טרי.

"אז אני ממש מצטער בשבילכם ומקווה שאתם בסדר. מה שהיה ביני ובין ניבר היה מצוין, היינו הפכים נמשכים כאלה, אתה לא חייב להיות אותו בן אדם בשביל להתאהב. אהבתי אותה וזה נגמר. וכמו כל בן אנוש הייתי עצוב שזה נגמר".

 

ומהר מאוד פורסם שיש לה כבר חבר חדש.

"כן, אני ידעתי את זה לפני, לא ניזונתי מהרשת ופרגנתי לה מאוד. וכן, אנחנו עדיין מדגמנים זה לצד זה וזה סבבה לגמרי. הפירמידות במצרים מדהימות אותי הרבה יותר מזה שאני וניבר עדיין מדגמנים יחד. ואני כל כך לא מבין איך זה מעניין מישהו, כי זה כל כך רחוק מהדברים שמעניינים אותי".

 

מתחמק מהסטיגמות (צילום: מאיר כהן)
מתחמק מהסטיגמותצילום: מאיר כהן

 

אותנו, נגיד, מעניין אם גם אתה נתפסת שוב מאז.

"יצאתי עם בחורות מאז ניבר, והן היו אנונימיות ועליהן לא שמעתן. אני לא בוחר את החברים שלי ולא את בנות הזוג שלי לפי מדד הפרסום שלהם".

 

אבל האם לא קיים החשש שהיא רוצה לצאת איתך רק בגלל שאתה מפורסם?

"לוקח לי מעט מאוד זמן לאבחן רצונות ומוטיבציה של אנשים, זה מה שאני מתפרנס ממנו בתור שחקן, אז אני יודע לזהות את זה גם אצל בחורות. מתחילות איתי באינסטגרם וניגשות אלי בחורות ואני יודע לאבחן מי עומד מולי מהר מאוד".

 

ואתה, מתחיל עם בנות?

"בעבר עשיתי את זה יותר, היום כבר פחות".

 

הכתבה המלאה עם גפן ברקאי וכתבות נוספות בגיליון החדש של פנאי פלוס - עכשיו בדוכנים!

 

הגיליון החדש, עכשיו בדוכנים! (צילום: מאיר כהן)
הגיליון החדש, עכשיו בדוכנים!צילום: מאיר כהן

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018