פפראצי

אבנר נתניהו יוצא ממספרה בתל אביב עם מאבטח צמוד

זה ממש לא חדש שבניו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, זוכים לאבטחה צמודה לכל מקום אליו הם הולכים, אבל תודו שזה עדיין מחזה מעורר עניין. במיוחד כשמדובר באבנר נתניהו שממעט להיחשף בתקשורת

חזר מהטיול. אבנר נתניהו (צילום: מוטי לבטון)
חזר מהטיול. אבנר נתניהו

 

בסוף נובמבר 2017 סיים אבנר נתניהו (24), בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו את שירותו הצבאי והמריא לטיול ארוך אחרי צבא, שנקטע בגלל מצבה הבריאות של קאיה כלבת המשפחה. כמה חודשים לאחר שקאיה נפטרה המריא שוב נתניהו הצעיר להמשיך את טיולו באוסטרליה, ניו זילנד ולקינוח - יפן ואפילו אמו, הגברת שרה נתניהו, הצטרפה אליו לתקופה של שבועיים וחצי.

 

רגע לפני הבחירות לכנסת ה-21 כשאביו מתמודד מוביל, תחת לחץ החקירות והאיום מצד מפלגת כחול-לבן, סיים אבנר את הטיול הארוך וחזר לתמוך באביו ובין היתר כתב פוסט בחשבון האינסטגרם שלו ביום הבחירות: "לא משנה מה יהיה היום, אני אוהב אותו וגאה בו הכי בעולם".

 

בתחילת השבוע, נתפס נתניהו הבן בעדשת הפפראצי שלנו (במקביל לנסיונות של אביו להרכיב את הממשלה הבאה), כשהוא מסתובב ברחובות תל אביב רגע אחרי שיצא מביקור במספרת חי, מלווה במאבטח צמוד. אבנר אמנם לא רגיל שיש סביבו תקשורת, בשונה מאחיו הגדול יאיר, אבל הוא חייך אלינו חיוך קטן והמשיך בדרכו. תתחדש!

 

כמה שלווה (צילום: מוטי לבטון)
כמה שלווה

כבר לא באוקלנד (צילום: מוטי לבטון)
כבר לא באוקלנד

רק על הפסים (צילום: מוטי לבטון)
רק על הפסים

מחכים שיסיימו להרכיב קואליציה? (צילום: מוטי לבטון)
מחכים שיסיימו להרכיב קואליציה?

 

צילם וניסה להעביר דרך נתניהו הצעיר חוק חדש: מוטי לבטון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018