אאוץ': החברים של הארי לא אוהבים את מייגן
ביוגרף של בית המלוכה טען כי מייגן מרקל לא אהודה במיוחד בקרב חבריו של הנסיך הארי, מה שגרם לסופרת אנג'לה לוין, מי שכתבה בעבר ביוגרפיות על הנסיך הג'ינג'י, לאשר את דבריו ולהסביר: "מייגן היא זו שמכתיבה שם את חוקי המשחק"

לא חלק מהחבר'ה. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
לא חלק מהחבר'ה. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

מאז לידתו של בייבי ארצ'י הריסון מאונטבטן וינדזור כמעט ולא שומעים מהדוכסית מסאסקס, מייגן מרקל, שכנראה עסוקה בלהתמוגג מבנה הבכור וקצת עייפה מליצור שערוריות. אבל אתם יודעים איך זה עובד, אם הגברת לא תיצור דרמה - הדרמה תגיע אליה, ובמקרה של מרקל, תמיד אפשר לסמוך על עוד פיסת אינפורמציה שתצוץ ותגרום לסערה. ונחשו מה, זה בדיוק מה שקרה.

 

ביוגרף מלכותי טוען כי הדוכסית מסאסקס אינה פופולרית בקרב חבריו של הנסיך הארי, שטוענים כי מרקל השתלטה על הנסיך הג'ינג'י האהוב, כך פורסם היום (ד') באתר "דיילי מייל". דבריו של הביוגרף גרמו לאנג'לה לוין, מי שכתבה בעבר שלל ביוגרפיות על הארי, להגיב, להסביר ובגדול - לאשר את דבריו.


אצלנו את מאוד פופולארית (צילום: Gettyimages)
אצלנו את מאוד פופולאריתצילום: Gettyimages

 

הגברת לוין התארחה בתוכנית הנקראת "מייגן והארי פלוס אחד" ברשת CBS, ששודרה ביום שישי האחרון ברחבי ארצות הברית, והסבירה: "המעגלים החברתיים המקיפים את משפחת המלוכה עלולים להרגיש מאוימים על ידי הכוכבת ההוליוודית לשעבר, המוכרת בעיקר בזכות דעותיה החברתיות והפמיניסטיות", אמרה לוין, והוסיפה: "הסיבה לכך שמייגן לא פופולרית בקרב חבריו של הנסיך הארי זה בגלל שאנשים רבים, כולל חבריו הטובים, מעריצים אותו ולאחרונה התחושה, מבחינתם, היא שמייגן היא זו שמכתיבה את חוקי המשחק".

 

הדיון סביב הפופולריות של מרקל נפתח לאחר שאמן האיפור, דניאל מרטין, מי שעבד צמוד למרקל שנים רבות, אזר אומץ והתראיין אצל גייל קינג, שם דאג להגן על הדוכסית ולהודות למנחה, שאפשרה לו לדבר על הדוכסית ואולי אפילו לשנות את דעתם השלילית של הרבה מהאנשים. "אם לא גייל קינג, בחיים לא היה לי אומץ לדבר ולספר על מייגן, החברה הטובה שלי". הכל טוב ויפה, השאלה היא האם זה עבד על החברים של הארי.  

דווקא חמודים יחד, לא הבנו מה הקטע (צילום: Gettyimages)
דווקא חמודים יחד, לא הבנו מה הקטעצילום: Gettyimages

אולי זה בגלל בחירת הכובעים שלך, שווה בדיקה (צילום: Gettyimages)
אולי זה בגלל בחירת הכובעים שלך, שווה בדיקהצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    ספיישל
    הדגמים המנצחים של 2018