פפראצי

קאמבק רומנטי: מאיה בוסקילה והארוס לשעבר משתעשעים בבריכה

הזמרת ובן זוגה בשנה האחרונה, עוזי אזולאי, אמנם נפרדו לפני כמה שבועות, אך נצפו מתגפפים בבריכה כאילו בוסקילה לא העלתה פוסט פרידה מעולם. עדכנו אותנו בבקשה האם הפעם זה סופי

חדשות משמחות לשבת: מאיה בוסקילה והארוס לשעבר שוב יחד. לפני חודש וחצי שמחנו לגלות כי בן הזוג של הזמרת, עוזי אזולאי הציע לה נישואים והיא ענתה בחיוב. אלא שלפני שלושה שבועות, בוסקילה הודיעה כי השניים ביטלו את האירוסים במפתיע.

 

מאיה בוסקילה והארוס לשעבר עוזי אזולאי
מאיה בוסקילה והארוס לשעבר עוזי אזולאי

תריצו קדימה להיום (ו') בבוקר, בוסקילה ואזולאי נצפו צמודים ורומנטיים במיוחד בבילוי בבריכה בבניין בו הזמרת מתגוררת. השניים התנהגו כמו טינאייג'רים מאוהבים ולא יכלו להוריד את הידיים אחד מהשנייה. האם הפעם זה כן ייגמר מתחת לחופה? ימים יגידו. עד אז, אנחנו בעד האהבה. גם כשזה לא לילה סתוי.


העיקר אתם מאושרים
העיקר אתם מאושרים

אולי אחרי היום אפשר למחוק את המילה "לשעבר"?
אולי אחרי היום אפשר למחוק את המילה "לשעבר"?

עבור מי שלא עוקב (הייתכן?), נזכיר שבוסקילה (41) ובן זוגה אזולאי (46) יוצאים כמעט שנה והתארסו במהלך הופעה של הזמרת במועדון הזאפה בתל אביב. בוסקילה השיקה מופע חדש כשבן זוגה עלה על הבמה, שלף טבעת והציע לה נישואין מול קהל הנוכחים. 

 

אלא שבתחילת חודש מאי פירסמה הזמרת פוסט בעמוד האינסטגרם שלה בו כתבה: "לפני שהעולם יתחיל להרעיש, כאילו זה הדבר הכי חשוב בעולם. אז אני כותבת כאן, כדי למגר רעשים. אני ועוזי נפרדנו, בהחלטה משותפת". אנחנו מקווים שבקרוב תחזירי את כל התמונות המשותפות שלכם.

 

 

באדיבות: עופר מנחם תקשורת

באדיבות: עופר מנחם תקשורת

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018