מברק אובמה ועד סרינה ויליאמס: מי יהיו הסנדקים של בייבי ארצ'י?

בנם של הנסיך הארי ומייגן מרקל יעבור הטבלה בקרוב, אבל רגע לפני שזה יקרה הדוכסים מסאסקס צריכים לבחור סנדקים ראויים, כאלה שיהיו לצידו של בייבי סאסקס אם משהו יקרה להם, טפו חמסה. אז במי ההורים הטריים יבחרו?

סנדק נולד. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
סנדק נולד. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

זה נראה כאילו זה קרה אתמול אבל תראו מה זה, עברו כבר שלושה שבועות מאז שבייבי ארצ'י הריסון מאונטבטן וינדזור, בנם של הנסיך הארי ומייגן מרקל, הגיע לעולם. אז אחרי שנרגענו מהלידה, והתאוששנו מהביקורים המלכותיים של המלכה אליזבת ושל הנסיך וויליאם וקייט מידלטון, הגיע הזמן לעבור לדבר החשוב באמת, בחירת סנדקים ראויים לבייבי סאסקס. ואם ציפיתם שבאופן אוטומטי ההורים הטריים יבחרו באחיו הגדול של הנסיך הארי או משהו כזה, טעות בידכם. מבטיחים לכם שלרשימת המועמדים הזו לא ציפיתם.

 

היי ארצ'י (צילום: רויטרס)
היי ארצ'יצילום: רויטרס

 

נתחיל עם אחת המועמדות המובילות במרוץ לסנדקות, הגברת סרינה וויליאמס (37), שחקנית הטניס ומי שלאחרונה שינתה את הסטטוס לאמא בעצמה. הגברת וויליאמס הגיעה לבקר את ההורים הטריים ולפגוש את בייבי ארצ'י לפני מספר ימים, ותהיו בטוחים שהיא לא הצליחה להתאפק ולעצור את עצמה מלהעלות בומרנג משעשע (ומביך) מהמאורע.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

נעבור למועמדת הבאה, עוד בסטי מבית היוצר של מרקל, מעצבת האופנה הקנדית ג'סיקה מלרוני (39), שהגיעה במיוחד ללונדון מקנדה הרחוקה כדי לפגוש את התינוק המלכותי. מלרוני הייתה הראשונה שמרקל סיפרה לה על ההיריון, מה שדי גורם לגברת הקנדית להאמין שהיא אכן תזכה להיות הסנדקית. אגב, לטובת אלה שפחות בעניינים נשמח לציין כי הגברת מלרוני היא זו שאחראית על הסטייל ההיסטרי של מרקל, כך שאנחנו יכולים להיות בטוחים שאם היא תקבל את התפקיד - ארצ'י יהפוך להיות אייקון אופנה. שווה.

 

מועמדת עם סטייל. ג'סיקה מלרוני (צילום: אינסטגרם)
מועמדת עם סטייל. ג'סיקה מלרוניצילום: אינסטגרם

 

מובן שרשימת המועמדים לסנדקות לא תהיה שלמה בלי האדון מרקוס אנדרסון (42), מי שיזם את השידוך בין הנסיך הארי למרקל. אנדרסון הוא חבר קרוב, ויש הטוענים שהוא "חלק בלתי נפרד" ממרקל, ומי שהיה אחראי על ארגון מסיבת טרום הלידה של הדוכסית. אגב, מיותר לציין שבאותה נשימה גם מעצבת האופנה מישה נונו, האחראית גם היא על השידוך בין השניים, מועמדת לתפקיד.

 

עוד מועמד מוביל הוא מר צ'רלי ואן שטראובנזי, חברו הטוב של הנסיך הג'ינג'י. שטראובנזי הוא חבר ילדות של הנסיכים וויליאם והארי, והשמועות אומרות כי הסיכויים שלו לקטוף את תואר הסנדק גבוהים מכולם. אגב, מיותר לציין שהרשימה לא מסתיימת בשמות האלה - דיווחים מעבר לים מספרים כי ההורים הטריים שוקלים לתפקיד גם את ג'ורג' ואמל קלוני, שפחות התלהבו מהרעיון וניסו לסרב בנימוס, ובנוסף גם שמותיהם של ברק ומישל אובמה עלו על הפרק.

 

מתמודד על התואר. מרקל ומרקוס אנדרסון (רויטרס)
מתמודד על התואר. מרקל ומרקוס אנדרסוןרויטרס

 

כמו כן, בסוף רשימת המתמודדים נמצאים גם אחיו הגדול של הנסיך הג'ינג'י, הנסיך וויליאם, ואשתו - שהם אכן מועמדים פוטנציאליים, אך בגלל כל הקרעים שנוצרו ביחסים אין לדעת אם הם יהיו הבחירה של ההורים הטריים.

 

אז אחרי שסקרנו את כל המועמדים ונעלבנו שאנחנו לא חלק מהם - ברצינות מייגן והארי, אנחנו צועדים איתכם (ולטובתכם) לאורך כל הדרך - נעבור לפרטים הרשמיים על טקס ההטבלה המרגש. על פי דיווחים, הטקס צפוי להתקיים בחודש יולי הקרוב, ככל הנראה בכנסייה שבארמון ג'יימס הקדוש, איפה שהוטבלו גם בני דודיו, ילדיהם של הדוכסים מקיימברידג', או במנזר סנט ג'ורג', שם הוטבל הנסיך הארי וכמו כן הדוכסים מסאסקס החליפו נדרים לפני כשנה. אנחנו כבר מתרגשים!

 

המועמדים הפוטנציאליים. הנסיך וויליאם וקייט מידלטון (צילום: Gettyimages)
המועמדים הפוטנציאליים. הנסיך וויליאם וקייט מידלטוןצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018