ריחו"ל

כוכב "משחקי הכס" אושפז במרכז גמילה

קיט הרינגטון, שגילם את דמותו של ג'ון סנואו בסדרה המצליחה, אושפז במרכז גמילה יוקרתי כדי לטפל בהתמכרות לאלכוהול ובמספר בעיות נפשיות מהן הוא סובל. מקורביו סיפרו שהתקשה להתמודד עם סיום התוכנית בה כיכב

רק בריאות. קיט הרינגטון (gettyimages)
רק בריאות. קיט הרינגטוןgettyimages

 

כוכב "משחקי הכס" קיט הרינגטון (32) התאשפז במוסד גמילה יוקרתי לטיפול בבעיית שתייה ומספר בעיות נפשיות מהן הוא סובל, כך דיווחו אמש (ג') כלי תקשורת בבריטניה. מקורביו של השחקן האנגלי סיפרו לפייג' סיקס שהוא התקשה להתמודד עם העובדה שהסדרה הגיעה לסיומה.

 

"הוא הבין שזה באמת נגמר, שהסדרה הגיעה לקיצה. הוא עבד קשה במשך כל כך הרבה שנים והרגיש שהוא נשאר בלי כלום. הוא מטפל במתח ובחרדה שמלווים אותו, וגם בהתמכרות לאלכוהול ממנה הוא סובל", סיפר מקורב. רוז לזלי, אשתו של הרינגטון שגילמה את ייגריט בסדרה, תומכת בו בתקופה הקשה שהוא עובר: "כל מי שקרוב אליו תומך בו מאוד ומקווה שהוא יצליח לנוח. הוא צריך שקט".

 

עומדת לצידו. הרינגטון ורוז לזלי (gettyimages)
עומדת לצידו. הרינגטון ורוז לזליgettyimages

 

איש יחסי ציבור מטעמו של השחקן שחרר הודעה ואישר את דבר האשפוז: "קיט החליט לנצל את העובדה שלוח הזמנים שלו ריק ולקבל טיפול בנוגע לכמה עניינים אישיים". הרינגטון, שגילם את דמותו של ג'ון סנואו, שוהה במרכז הגמילה "פריווה סוויס" מזה כחודש ואושפז מספר שבועות לפני שידור הפרק האחרון של הסדרה. השחקן מקבל טיפול נפשי, הדרכות מדיטציה, טיפול קוגנטיבי התנהגותי והתמודדות עם מצבי חרדה ולחץ.

 

בשנה שעברה בילה הרינגטון בפאב בניו יורק וסולק מהמקום לאחר שהשתכר והחל להתנהג בצורה שגרמה לשאר המבלים במקום להתלונן. הוא גורש על ידי המאבטחים, חזר למקום ואז נגרר החוצה בכוח. רק בריאות!

 

איזו ברירה הייתה לו אחי שהוא הרג אותה? הרינגטון ואמיליה קלארק (gettyimages)
איזו ברירה הייתה לו אחי שהוא הרג אותה? הרינגטון ואמיליה קלארקgettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018