ריחו"ל

חזר לשוק: ניקולס קייג' התגרש בפעם הרביעית

ארבעה ימים הספיקו לשחקן ניקולס קייג' כדי להבין שאולי עשה טעות כשהתחתן. בסוף השבוע האחרון בית המשפט שיחרר אותו לחופשי ואישר את בקשת הגירושים שלו

יאללה ביי. ניקולס קייג' ואריקה קויקה, גרושים רשמית (splashenews, gettyimages)
יאללה ביי. ניקולס קייג' ואריקה קויקה, גרושים רשמיתsplashenews, gettyimages

 

עכשיו זה רשמי: ניקולס קייג' (55) שוב רווק. וזה לא שהיה לו זמן להתגעגע לחיי הרווקות - הוא ובת זוגו, אריקה קויקה (34), היו נשואים ארבעה ימים בלבד לפני שהוא הגיע למסקנה שעשה טעות, והחליט לבטל את כל העניין.

 

החתונה הלא מרגשת הזו התרחשה בלאס ווגאס במרץ האחרון, לאחר שהשניים היו יחד במשך שנה. ארבעה ימים לאחר מכן עורכי הדין של קייג' הגישו בשמו בקשה לביטול הנישואים בטענה שקויקה בגדה בו והסתירה ממנו את עברה הפלילי הכולל הרשעה בעקבות נהיגה בשכרות, שכתוצאה מכך בילתה מספר ימים בכלא וצפויה להישפט שוב בהמשך השנה, זאת לאחר לאחר שנתפסה מאז נוהגת בשכרות פעם נוספת.

 

קויקה מצידה התנגדה לבקשת ביטול הנישואים שהגיש קייג', טענה שאין סיבה טובה לבטלם ודרשה לקבל דמי מזונות. כבר מיד לאחר החתונה היה ברור שמשהו לא בסדר - קייג' נצפה על ידי עוברי אורח שיכור לחלוטין, כשהוא וקויקה צועקים זה על זו. ירח דבש זה לא היה.

  

מועדון הגרושות של ניקולס. קייג' עם אשתו הקודמת, אליס קים (gettyimages)
מועדון הגרושות של ניקולס. קייג' עם אשתו הקודמת, אליס קיםgettyimages

 

בסוף השבוע האחרון אישר בית המשפט את הפרדת הכוחות המבורכת הזו, אך סירב לבקשתו של קייג' לבטל את הנישואים, מה שאומר שהשניים נאלצו להתגרש כחוק - ושקייג' גרוש בעצם פעם רביעית (וזכאי לכרטיס חבר של כבוד במועדון הגרושים העצובים של רוס גלר). עוד לא ברור אם קויקה קיבלה את מבוקשה לדמי מזונות.

 

אוקיי, קייג', עכשיו אתה יכול להפסיק להיות מוטרד מהנישואים הכושלים שלך ולחזור להתרכז בקריירה הלא ממש מבריקה שלך במקום. נמשיך לעקוב!

 

ושוב לבד (צילום: AP)
ושוב לבדצילום: AP
 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018