לא שוכח ולא סולח: הנסיך הארי שומר על דיסטנס מטראמפ

שעות ספורות לאחר שנחת בבריטניה, נשיא ארצות הברית נפגש עם הנסיך הארי, ששמר על ריחוק והבעת פנים קשוחה, זאת לאחר שדונלד טראמפ כינה את מייגן מרקל "נבזית". אקשן בממלכה!

חום לא היה שם. הנסיך הארי ודונלד טראמפ (צילום: Gettyimages)
חום לא היה שם. הנסיך הארי ודונלד טראמפצילום: Gettyimages

 

נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, נחת היום (ב') בבריטניה לטובת ביקור מלכותי, רק חבל שהאדון לא חשב קצת לפני שכינה את הדוכסית מסאסקס, מייגן מרקל, "נבזית", בסוף השבוע האחרון, כי איך נאמר זאת בעדינות, קבלת פנים חמה לא הייתה שם.  

 

"אתה קראת לכלה שלי דוחה?". טראמפ והנסיך צ'ארלס (צילום: AFP)
"אתה קראת לכלה שלי דוחה?". טראמפ והנסיך צ'ארלסצילום: AFP

 

בשעות הצהריים הגיע טראמפ לגלריה המלכותית, שם פגש לראשונה את הנסיך הארי, שהגיע ל"הופעת אורח" קצרה במיוחד, זאת לאחר שהמלכה אליזבת הכריחה את הנסיך הג'ינג'י לקחת חלק בסיור וכמו כן להתנהג יפה, למרות מילותיו של הנשיא. "הנסיך הארי ייאלץ להפגין את נימוסיו והקסם האישי שלו, למרות הסיטואציה הלא נעימה והמילים שאמר טראמפ על מייגן", סיפר מומחה לענייני המלוכה לאתר Express, והוסיף: דונלד טראמפ פגע באשתו של הארי, זה מקום רגיש וכואב עבור הנסיך, אבל הוא יעשה את כל מה שצריך כדי לתמוך במלכה אליזבת, בסבתא שלו".

 

מתעלם מהאבא - מקשקש עם הבת. הארי ואיוונקה טראמפ (צילום: Gettyimages)
מתעלם מהאבא - מקשקש עם הבת. הארי ואיוונקה טראמפצילום: Gettyimages

 

על פי הדיווחים, הארי שמר על הבעת פנים רצינית ודיסטנס מנשיא ארצות הברית, אך קשקש וצחקק עם איוונקה, בתו של טראמפ, שלקחה גם היא חלק בסיור המלכותי.

 

כמו כן, בהמשך צפויה המלכה אליזבת לארח את נשיא ארצות הברית ואשתו, מלניה טראמפ, לארוחה מלכותית יחד עם הנסיך הארי, הנסיך צ'ארלס והדוכסית קמילה. כמובן שגם מרקל הוזמנה לארוחה אך החליטה שלא להשתתף ולהישאר בביתה עם ארצ'י הקטן. תכלס, בצדק.

 

"למי הוא קרא דוחה?". הדוכסים מסאסקס (צילום: Gettyimages)
"למי הוא קרא דוחה?". הדוכסים מסאסקסצילום: Gettyimages

 

לטובת אלה שפחות בקיאים נשמח לספר כי שבוע לפני הביקור בבריטניה, נשיא ארצות הברית הביע חשש לכך שהנסיכים וויליאם והארי לא יקבלו אותו יפה,

זאת לאחר שבשנות ה-90 התבטא טראמפ בגסות כשדיבר על הנסיכה דיאנה המנוחה ואמר ש"הוא בקלות היה יכול להיות איתה" והוסיף כי "דיאנה הייתה לגמרי בעניין שלו", מה שככל הנראה פחות מדויק, לפחות אם תשאלו את מגישת הטלוויזיה סלינה סקוט, שסיפרה על כך שטראמפ "נהג להפציץ את הנסיכה דיאנה בפרחים ובהזמנות לצאת איתו".

 

כמו כן, מומחית לענייני המלוכה, הגברת דייזי מקנדרו, סיפרה לאתר Express כי דונלד טראמפ הזמין את מרקל לצאת איתו כשהייתה חלק מצוות השעשועון "דיל או לא דיל" והדוכסית דחתה את הזמנתו, מה שלא מנע ממנו להציע ליתר הנשים שלל הצעות דומות. אין ספק שמזג האוויר בבריטניה מתחמם. נמשיך לעדכן.

 

להלן, ריחוק (צילום: Gettyimages)
להלן, ריחוקצילום: Gettyimages

 

"זו אני בגיל 16". טראמפ והמלכה אליזבת (צילום: Gettyimages)
"זו אני בגיל 16". טראמפ והמלכה אליזבתצילום: Gettyimages

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    ספיישל
    הדגמים המנצחים של 2018