רכילות+

מאיה ורטהיימר ואסף זמיר מצפים לילד ראשון

אחרי שבעבר חשפו את הקשיים שהם עוברים בניסיון להיכנס להיריון, חבר הכנסת והשחקנית מגלים כי הם מצפים לבייבי קטן. אנחנו מאחלים לו את היופי של אסף, ואת חוש ההומור של מאיה. או אולי בעצם להפך?

 

איך אנחנו שמחים בשבילכם! מאיה ורטהיימר אסף זמיר
איך אנחנו שמחים בשבילכם! מאיה ורטהיימר אסף זמיר

 

חדשות משמחות מגיעות אלינו היום (ו׳) מכיוונם של השחקנית מאיה ורטהיימר (29) ובעלה חבר הכנסת אסף זמיר (38), שבישרו לעולם במקביל בחשבונות האינסטגרם שלהם שהם מצפים לתינוק.

 

ורטהיימר העלתה תמונה בה זמיר נראה מחייך למצלמה בעוד היא רכונה מעל האסלה, וכתבה: "כן כן, אני ואסף החלטנו להצטרף לשלל הפוסטים המרגשים והדביקים של יום האהבה, כדי לספר לכם שהרגע שהתפללנו אליו במשך כל כך הרבה זמן הגיע!". באותו זמן, בעלה העלה בחשבון שלו תמונה בה השניים אוחזים בבטנם וכתב: "מדי פעם מאיה נשברת ומודה שהפערים הגופניים בינינו מפריעים לה קצת. לשמחתי הפערים האלו הולכים להצטמצם. לשמחתי הכפולה זה לא יצריך ממני לאכול פחות. ט"ו באב שמח".

כמעט אותו גודל
כמעט אותו גודל

ורטהיימר וזמיר שנישאו לפני למעלה משנתיים בחתונה מתוקשרת באילת, חשפו לאחרונה את הקשיים שהם חווים בניסיונם להיכנס להריון. היום כאמור, השניים סיפרו קבל עם ורשתות חברתיות על ההיריון המיוחל. מחכים ומצפים לשלל סטוריז ופוסטים בתקופה הקרובה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018