רכילות+

חתונה בהפתעה: אסי ישראלוף ואשתו מחדשים נדרים

עשר שנות נישואים הן בהחלט סיבה טובה לחגיגה, ואשתו של אסי ישראלוף החליטה לעשות את זה בענק - חידוש נדרים במהלך חופשה משפחתית בקפריסין עם כל החברים, והכל בזמן שלחתן אין מושג ממה שעומד לקרות

 

 

בחודש יוני לפני עשר שנים, הקומיקאי אסי ישראלוף נכנס תחת החופה עם בת הזוג שלו, אפרת ארליך, בחתונה מלאה באורחים מפורסמים וכמובן בנוכחות החברים הקרובים, ציון ברוך, אז עם בת הזוג גאיה, ושלום מיכאלשווילי, שהיה בכלל נשוי לאישה אחרת. השנים עברו, הקריירה של שלישיית "מה קשור" בפסגה, וישראלוף וארליך עדיין נשואים באושר והורים לגידי וירדנה. השניים תכננו לחגוג את שנת העשור לנישואיהם במסיבה גדולה עם כל החברים, אך בסופו של דבר התחרטו. או לפחות כך זה היה נראה. מה שישראלוף לא ידע, זה שהחגיגות יתקיימו כסדרן - רק במדינה אחרת.

 

ארליך החליטה להפתיע את בעלה האהוב, ובמהלך חופשה במלון הספא היוקרתי Anassa שבקפריסין, יחד עם כל החברים, היא אירגנה חופה שתחתיה השניים חידשו את הנדרים שלהם, ממש כמו שגילה אלמגור עשתה עם בעלה בשבוע שעבר (מריחים טרנד חדש מתקרב?). את הטקס הנחה גיא פינס שהגיע עם אשתו רותי רודנר, והילדים של של הזוג והחברים בירכו אותם במעמד המרגש.

 

עוד נכחו במקום: ציון ברוך ויאנה יוסף, שלום מיכאלשווילי וענבל שלוי, אסתי גינזבורג ועדי קייזמן, רני והילה רהב ונוספים.

 

מעמד מרגש! אסי ישראלוף, אשתו אפרת, ציון ברוך ושלום מיכאלשווילי
מעמד מרגש! אסי ישראלוף, אשתו אפרת, ציון ברוך ושלום מיכאלשווילי

איזו הפתעה
איזו הפתעה

חוגגים עשור
חוגגים עשור

החברים הכי טובים. מיכאלווישילי, ענבל שלוי והילדים
החברים הכי טובים. מיכאלווישילי, ענבל שלוי והילדים

בקיץ הזה תלבשו לבן
בקיץ הזה תלבשו לבן

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018