ריחו"ל

בלי פאסון: ליידי גאגא מקללת את המעריצים

הזמרת, ומי ששמה נקשר לאחרונה ברומן עם השחקן הלוהט בראדלי קופר, קיללה את המעריצים שהעזו לשאול אותה באמצע הופעה "איפה בראדלי?". אין ספק, בחורה עדינה

מכחישים את הרומן. ליידי גאגא ובראדלי קופר (צילום: Gettyimages)
מכחישים את הרומן. ליידי גאגא ובראדלי קופרצילום: Gettyimages

 

לא נשקר, עוד לא התאוששנו מהפרידה של בראדלי קופר (44) ובת זוגו בארבע שנים האחרונות, דוגמנית העל אירינה שייק (33), והנה הגיע תורה של ליידי גאגא (33) לספוג קצת אש. טוב, לא חשבנו אחרת, בכל זאת, שמועות סביב רומן בין השניים מתפשטות כמו אש בשדה קוצים בחודשים האחרונים.

 

ביום שבת האחרון, בזמן שאתם פתחתם עוד כפתור אחרי ארוחת חג השבועות, ליידי גאגא הופיעה בלאס וגאס, ובזמן שהגברת ניסתה לשיר את Shallow, שיר הנושא מתוך הסרט "כוכב נולד" בכיכובה ובכיכובו של קופר, המעריצים לא הצליחו להשתלט על עצמם וצעקו לעברה "איפה בראדלי?". גאגא, כיאה לבחורה הקלאסית שהיא, לא הצליחה להתאפק וצעקה להם בחזרה: Fuck Off, כך דווח בעיתון The Sun.

 

 

לזכותה של גאגא ייאמר שרגע לפני תחילת השיר הגברת פנתה לקהל וביקשה שיתנהגו יפה, תוך כדי שהיא מזהירה ומבהירה שאם הם לא יעשו זאת, עדיף שיתחפפו מהמקום. וול, איך נאמר זאת בעדינות, כנראה שסדנת החינוך פחות הצליחה.

 

אין ספק שעכשיו, אחרי ששייק עזבה את ביתם המשותף שלה ושל קופר, והשחקן נתפס כשהוא מבלה אצל חבר - מאובזר בתיק גב, העיניים של התקשורת והמעריצים מופנות לעברם של גאגא וקופר. למעשה, שעות ספורות לאחר שנודע כי הדוגמנית והשחקן נפרדו סופית, המעריצים של גאגא וקופר כבר הספיקו לצייץ בכל מקום כי הם מקווים שהשניים יפגשו בקרוב והביעו תקווה אמיתית לסיפור האהבה שהתחיל על המסך הגדול. נמשיך לעקוב.

 

"אז אמרתי להם שילכו ל..." (צילום: Gettyimages)
"אז אמרתי להם שילכו ל..."צילום: Gettyimages

 

רק ידידים? ליידי גאגא ובראדלי קופר (צילום: Gettyimages)
רק ידידים? ליידי גאגא ובראדלי קופרצילום: Gettyimages

אז ליידי גאגא היא הסיבה לפרידה? קופר ואירינה שייק (צילום: Gettyimages)
אז ליידי גאגא היא הסיבה לפרידה? קופר ואירינה שייקצילום: Gettyimages

אנחנו צופים בכם! (צילום: Gettyimages)
אנחנו צופים בכם!צילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018