ריחו"ל

ברדודים: מה קרה בין בראדלי קופר לאירינה שייק?

בני הזוג שנפרדו בסוף השבוע אחרי ארבע שנות זוגיות וילדה משותפת, השאירו אותנו עם סימני שאלה רבים. מקורבים לשניים שופכים אור על הפרידה ומתעקשים שלא היה שום מאורע דרמטי שגרם לה. נניח, ליידי גאגא

עדיין לא התגברנו. בראדלי קופר ואירינה שייק (getty images)
עדיין לא התגברנו. בראדלי קופר ואירינה שייקgetty images

 

בסוף השבוע האחרון דווח שבראדלי קופר (44) ואירינה שייק (33) נפרדו אחרי ארבע שנות זוגיות ובת משותפת אחת, ליה (שנתיים). הפרידה עוררה גל שמועות שנוגע לרומן שקופר ניהל, לכאורה, עם הקולגה ליידי גאגא (33) ששיחקה לצידו בסרט "כוכב נולד".

 

מקורבים לבני הזוג טוענים שבניגוד לשמועות, מערכת היחסים לא הגיעה לפיצוץ והם פשוט התרחקו - דבר שקורה לזוגות רבים. "במהלך הצילומים של הסרט, בראדלי היה מרוחק מבחינה רגשית. הם ניסו לעבוד על מערכת היחסים ביניהם, אהל היא השתנתה לחלוטין", סיפר מקורב למגזין פיפל.

 

אין סיכוי לקאמבק? (צילום: Gettyimages)
אין סיכוי לקאמבק?צילום: Gettyimages

 

"כיוון שבראדלי ואירינה מקפידים לשמור על פרטיותם, מעט אנשים ידעו שהם חווים משבר. אחרי שעונת הפרסים הסתיימה, קופר בחר להוריד פרופיל ולהשקיע במשפחה שלו. הוא רצה לבלות איתם מדי יום, אבל הם חיו חיים נפרדים עוד לפני שהפרידה עצמה התרחשה. אם הוא היה בלוס אנג'לס, היא בילתה מחוץ לעיר - ולהיפך", סיפר המקור האמין. אז לא לבנות על קאמבק מפואר?

 

"אמרתי לך שגאגא היא רעיון גרוע" (צילום: Gettyimages)
"אמרתי לך שגאגא היא רעיון גרוע"צילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018