ריחו"ל

נעים להכיר: פסאלם, בנם של קים קרדשיאן וקניה ווסט

חודש אחרי הבשורה המשמחת על לידתו של בנם הרביעי של קים קרדשיאן וקניה ווסט, גברת הטראש פרסמה תמונה ראשונה של היורש. ברוך הבא לעולם הריאליטי, מזמור תהילים, ותדע שמפה אין דרך חזרה

בהרכב כמעט מלא. משפחת קרדשיאן-ווסט (צילום: אינסטגרם)
בהרכב כמעט מלא. משפחת קרדשיאן-ווסטצילום: אינסטגרם
.

 

בחודש מאי האחרון ואחרי תשעה חודשים עמוסי ציפייה, נולד בנם הרביעי של קים קרדשיאן (38) וקניה ווסט (42), פסאלם ווסט. הבייבי הקטן הגיע לעולם בעזרת אם פונדקאית, זאת לאחר שקרדשיאן סובלת מבעיות בריאותיות המקשות עליה להיכנס להיריון. אתמול (ב'), בדיוק חודש לאחר הלידה, כוכבת הריאליטי פרסמה תמונה ראשונה של היורש החדש בחשבון האינסטגרם שלה. לא נשקר, חיכינו לרגע הזה.

 

ברוך הבא לעולם הזוהר. פסאלם ווסט (צילום: אינסטגרם)
ברוך הבא לעולם הזוהר. פסאלם ווסטצילום: אינסטגרם

 

כמובן שבכל הנוגע לווסט וקרדשיאן,  לא ציפינו שהשניים יבחרו שם שיגרתי לעולל החדש, אז מה עומד מאחורי בחירת השם המפתיע, איזו אות לא מבטאים והאם יש משמעות נסתרת? יצאנו לחקור וחזרנו עם תשובות.

 

"קניה הפך לאיש מאוד רוחני", סיפר מקורב לראפר למגזין People, והוסיף: "לכל אחד מהשמות של ילדיהם יש משמעות עמוקה המחברת בין קניה לקים ולילד. 'פסאלם' זה מזמור תהילים, והשם נבחר כדי להדגיש עד כמה קים וקניה רוחניים". אגב, אותו מקור קשקשן הוסיף והסביר כי בעברית הפירוש של השם הנבחר הוא "שיר", מה שחיזק את ההחלטה.

 

לכל שם יש משמעות. ווסט ושיקגו הקטנה (צילום: אינסטגרם)
לכל שם יש משמעות. ווסט ושיקגו הקטנהצילום: אינסטגרם

 

עוד הוסיף המקור כי למרות שקניה מאוד רצה את השם הנבחר, ההחלטה לא התקבלה לבד ואף הבהיר שקימי הייתה מעורבת בבחירת השם והשניים הסכימו עליו פה אחד. כמו כן, חשוב לציין שבמידה ותתקלו בנסיך החדש לבית משפחת הטראש ותרצו למשוך את תשומת ליבו, את האות פ' שבשמו לא מבטאים, שלא יהיו אי הבנות.

 

אחיות ונהנות. שיקגו ונורת' (צילום: אינסטגרם)
אחיות ונהנות. שיקגו ונורת'צילום: אינסטגרם

 

סלפי משפחתי! (צילום: אינסטגרם)
סלפי משפחתי!צילום: אינסטגרם

משפחה שכזו (צילום: אינסטגרם)
משפחה שכזוצילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018