ריחו"ל

מי נגד מי: האם האקס של ליידי גאגא מתחיל עם אירינה שייק?

כריסטיאן קרינו, ארוסה לשעבר של הזמרת שניהלה לכאורה רומן עם הקולגה בראדלי קופר, התחיל לעקוב אחרי אירינה שייק, האקסית הטרייה של קופר, ברשתות החברתיות. מבולבלים? גם אנחנו אבל היי, יש פה תמונה שלה בבגד ים!

רומן נולד? כריסטיאן קרינו ואירינה שייק (splashnews, AP)
רומן נולד? כריסטיאן קרינו ואירינה שייקsplashnews, AP

 

הוליווד, צלוחית הפטרי האהובה עלינו בעולם כולו, לא מפסיקה להפתיע. הפעם מדובר במשולש אוהבים (לכאורה, לכאורה), שהפך למרובע ביזארי לגמרי. בחודש פברואר האחרון, ממש באמצע עונת הטקסים, ליידי גאגא (33) וארוסה, סוכן הטאלנטים כריסטיאן קרינו (50) נפרדו. באותה תקופה החלו להתרוצץ שמועות על מערכת היחסים בין גאגא לבראדלי קופר (44), שכיכב לצידה בסרט "כוכב נולד" ואם לשפוט לפי מערכת היחסים ביניהם, מדובר במערכת יחסים שמבוססת על קצת מעבר לקולגיאליות.

 

קצת יותר מעבודה משותפת. ליידי גאגא ובראדלי קופר (צילום: Gettyimages)
קצת יותר מעבודה משותפת. ליידי גאגא ובראדלי קופרצילום: Gettyimages

 

בסוף השבוע האחרון קופר וזוגתו אירינה שייק (33) החליטו גם הם להיפרד אחרי ארבע שנות זוגיות ובת משותפת, ליה (שנתיים). עכשיו העניינים מתחילים להסתבך: מיד אחרי הפרידה קרינו, האקס של גאגא, החל לחלק לייקים לשייק. האם מדובר בדרך חיזור מודרנית או שהוא כואב את כאבה? כנראה שלא נדע לעולם (או לפחות בימים הקרובים, עד שאחד מהם יגיב על הפרשה). אנחנו, בכל מקרה, מקווים שהלייקים יבשילו למערכת יחסים רצינית.

 

בזמן שהאינטרנט עולה באש, קופר החליט לבלות עם כמה מחבריו הטובים ביותר במלון יוקרתי בהוליווד. מקורב לשחקן סיפר לערוץ E! שהוא היה "נינוח ומאושר, ולא נראה כאילו משהו מטריד אותו במיוחד". היינו עושים לך לייק על קור הרוח, אבל פחות מגיע לך.

 

יש הרבה דברים לחבב בתמונה הזו
יש הרבה דברים לחבב בתמונה הזו

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018