רכילות+

איתי לוי: "להיות בצד הנותן זה הניצחון שלי"

רגע לפני שיעלה על בימת Coca Cola Wow Festival, יצאנו עם הזמר איתי לוי למשימת התנדבות מרגשת במיוחד בבית חם לנערות באשדוד ושאלנו אותו על החיים שלפני ההצלחה ועל השינוי שחל בו בעקבותיה. צפו

בשיתוף קוקה קולה

 

איתי לוי במשימת התנדבות בבית חם לנערות באשדוד    (צילום: אורי דוידוביץ'' ופיסקל | עריכה: רז רפאל)

איתי לוי במשימת התנדבות בבית חם לנערות באשדוד    (צילום: אורי דוידוביץ'' ופיסקל | עריכה: רז רפאל)

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 
 
נדמה שהשנה האחרונה היוותה קרש קפיצה משמעותית עבור הזמר איתי לוי שמיצב את עצמו בקדמת הבמה של אמני ישראל והפך לשם מוכר בכל בית בארץ. בקיץ הקרוב הוא אף יתייצב על בימת Coca-Cola Wow Festival, שייערך ב-30 ביולי בלייב פארק ראשון לציון לצידם של האמן הבינלאומי ג'יי באלווין, נטע ברזילי וסטטיק ובן-אל
 
במסגרת הפסטיבל, שמתמקד זו השנה השלישית סביב התנדבות ותרומה לחברה ולקהילה, בני הנוער צריכים לעשות מעשה טוב במגוון תחומים ומשימות (שטח ואישיות) - עליהם הם צוברים נקודות שמזכות אותם בכרטיסים למופע (ל-10,000 המתנדבים המצטיינים). מבין המתנדבים ייבחרו בהמשך 16 ברי מזל שיטוסו למסע מטורף של טעם החיים באירופה.
 
מרגש. איתי לוי בבית חם לנערות באשדוד (צילום: שי אורי)
מרגש. איתי לוי בבית חם לנערות באשדודצילום: שי אורי
 
פגשנו את לוי למשימת התנדבות בבית חם לנערות - אשדוד שמטרתו להעניק ולאפשר חוויה חיובית של קבלה חום ושייכות לנערות בגילאי 13-18 במצבי סיכון ומצוקה. במרכז מוענקות לנערות ארוחות חמות אחרי שעות בית הספר, הפעלות והרצאות ושיחות אישיות עם עובדים סוציאליים במטרה למנוע נשירה מבית הספר ולהוות מוקד תמיכה.
 
לקחנו את לוי אחורה בזמן לילדות האישית שלו ברחובות והוא מצידו סיפר לנו בגילוי לב על הימים ההם, הרגעים בהם גם הוא היה זקוק לתמיכה, ואיך זה מרגיש היום להיות בצד השני של המתרס כאדם מצליח. צפו בווידיאו בראש הכתבה.
 
פרויקט "וואו טור" של קוקה קולה מתבצע באמצעות שיתוף פעולה עם עמותת "רוח טובה" הפועלת תחת הקרן המשפחתית על שם תד אריסון ומאגדת את כל הזדמנויות ההתנדבות בישראל. הצעירים נרשמים להתנדבות באתר המיועד ויכולים לתרום שעות פעילות קהילתיות בעשרות עמותות שונות ברחבי הארץ. להתנדבות בשאר השנה, ניתן לפנות לעמותת "רוח טובה" המחברת בין אנשים המבקשים להתנדב לבין עמותות הזקוקות למתנדבים במשך כל ימות השנה - תוכלו למצוא מאגר נרחב של סוגי התנדבות לכל הגילאים, לפי מקום המגורים, יכולת ההתחייבות ותחומי עניין.

הניצחון שלו זה להיות בצד הנותן. לוי (צילום: שי אורי)
הניצחון שלו זה להיות בצד הנותן. לויצילום: שי אורי
 

מטאור. איתי לוי (צילום: אמיר מאירי)
מטאור. איתי לויצילום: אמיר מאירי

כבש גם את שער פנאי פלוס בפברואר האחרון. איתי לוי (צילום: זוהר שטרית)
כבש גם את שער פנאי פלוס בפברואר האחרון. איתי לויצילום: זוהר שטרית

 

 

בשיתוף קוקה קולה

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018