רכילות+

רוברטו: "מסלול הטאלנטים בצבא מבורך, ימנע השתמטות"

רוברטו בן שושן, שמייצג את המלש"בית נועה קירל, שמח על היוזמה של ראש אכ"א להקלה בתנאי השירות לחיילים מפורסמים, מקווה שהכוכבת הצעירה תתקבל למסלול החדש וחושב שהגיוס שלה יעודד גם אחרים להתגייס. צפו

תתקבל למסלול הנחשק? (צילום: אמיר מאירי)
תתקבל למסלול הנחשק?צילום: אמיר מאירי

 

יממה לאחר שצחי דאבוש מגלי צה"ל חשף את הפרטים על מסלול "טאלנט" בצה"ל, שיעזור לכוכבי בידור צעירים לשלב בין הצבא והקריירה, הסוכן רוברטו בן שושן התארח באולפן ynet, ובירך על המהלך: "כל הכבוד שחשבו על זה, זו מחשבה בריאה שיכולה לעזור לכולם להירתם ולהתגייס ולא לפגוע בקריירה שלהם".

 

צילום: אורי דווידוביץ

צילום: אורי דווידוביץ

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

המסלול החדש ייתן הקלות בשירות לחמישה טאלנטים בתחומי בידור שונים שייבחרו מדי שנה, כמו 90 ימי חופשה מיוחדים ואפשרות לעד 120 ימים של דחיית שירות.

 

טאלנט אחד שכבר נכנס אליו הוא יהונתן מרגי, וכל ההימורים מדברים על כך שסביר להניח שגם בת זוגו, המלש"בית נועה קירל, שמיוצגת על ידי בן שושן, תצטרף למסלול גם היא כאשר יגיע תאריך הגיוס שלה.

 

קירל נבחנה אתמול ללהקה צבאית, וכרגע מחכה במתח לתשובות. רוברטו סיפר באולפן שהכוכבת אמרה לאחר האודישן שהמעמד היה מרגש ומביך, ושהיה קל יותר להופיע בפני קהל של 10,000 אנשים מאשר מול הוועדה הבוחנת.בדרך ללהקה? (צילום: מוטי לבטון)
בדרך ללהקה?צילום: מוטי לבטון

 

בן שושן הדגיש שאין ספק שהיא תתגייס גם במידה ולא תתקבל למסלול הטאלנט, אבל הוסיף כי זה מבורך שיש בצה"ל מחשבה על כוכבים צעירים, ושלדעתו זה יעזור נגד תופעת ההשתמטות, מכיוון שמרגי ונועה הם מובילי דעה וישפיעו על הנוער לרצות להתגייס.

החייל והמלש"בית. יהונתן מרגי וקירל (צילום: ענת מוסברג)
החייל והמלש"בית. יהונתן מרגי וקירלצילום: ענת מוסברג


מי שדווקא לא זכאית ליהנות מהמסלול החדש היא הדוגמנית הצעירה סופיה מצ'טנר, שכן, הצבא לא כולל דוגמנים דוגמניות בהגדרה שלו לטאלנטים שיכולים להתקבל לתוכנית.

 

מצ'טנר, שהתפרסמה כשהפכה לפרזנטורית של מותג האופנה הצרפתי "דיור", התגייסה לפני כחודשיים, ולפי בן שושן, נאלצת לוותר על הרבה עבודות והכנסות, משום שהצבא לא מאפשר לה לטוס לעשות קמפיינים בחו"ל. צפו בריאיון המלא עם רוברטו בוידאו בראש הכתבה.

 

מדובר צה"ל ביקשו לציין: "לצד ההקלות שיקבלו האומנים, יהיו להם גם חובות, וצה"ל ידרוש מהם לתרום בתחום שבו הם מתמקצעים".

אין לה פריווילגיות מיוחדות. סופיה מצ'טנר (צילום: נדב יהלומי)
אין לה פריווילגיות מיוחדות. סופיה מצ'טנרצילום: נדב יהלומי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018